«Віртуозний феєрверк»: багато майстерності, емоцій та почуттів

Оркестр «Віртуози Львова» презентує нову концертну програму

Нині, 18 листопада, о 19.00 у Львівській національній філармонії оркестр «Віртуози Львова» покаже концертну програму «Віртуозний феєрверк».
Солісти Катерина Шалайська (скрипка), Лілія Цура (скрипка), Модест Менцинський (віолончель) і оркестр виступлять під батутою Сергія Бурка. У їхньому виконанні прозвучать улюблені композиції Антоніо Вівальді, Арканджело Кореллі, Джоаккіно Россіні, Миколи Римського-Корсакова, Каміля Сен-Санса, Пабло Сарасате, Давида Поппера, серед яких «Політ джмеля» Римського-Корсакова, «Зима» зі знаменитих «Пір року» Антоніо Вівальді, «Тарантела» Пабло Сарасате, «Жарт» Арканджело Кореллі та багато інших.
«Готуємо для своїх шанувальників чудову мистецьку подію. Талановиті солісти Модест Менцинський, Лілія Цура, Катерина Шалайська стануть окрасою цього концерту та справжнім відкриттям для всіх присутніх! Адже Львів завжди був і залишається колискою для формування та становлення молодих віртуозів», – каже багаторічний керівник і диригент оркестру, народний артист України Сергій Бурко. 
Квитки можна придбати за посиланням: philharmonia.lviv.ua/event/virtuoso-fireworks-2/
Зверніть увагу!
При вході на філармонічні події відвідувачі повинні мати при собі ковід-сертифікат або негативний результат тестування на Covid-19 методом ПЛР, який проведений не більш ніж за 72 години до початку заходу, або ж негативний результат експрес-тестування на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведений не більш ніж за 48 годин до початку заходу. Відвідувачі, які не підтверджують наявність вищезазначених документів, до зали не допускаються! Перелічені вище обмеження не стосуються осіб до 18 років.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7870 / 1.54MB / SQL:{query_count}