«Тисяча і одна ніч» у Львівській філармонії

Поціновувачів класичної музики запрошують насолодитися новою симфонічною програмою

Зупинитись і трішки забути про щоденні справи та турботи пропонує Львівська національна філармонія ім. М. Скорика. 12 листопада о 19.00 тут представлять надзвичайну музичну програму «Тисяча і одна ніч», яка занурить гостей у захопливі й улюблені історії, втілені за допомоги розкішної музики!
На слухачів чекає романтична історія кохання, зрад, придворних інтриг, втілена в увертюрі «Рюї Блаз» Фелікса Мендельсона, створеній до однойменної драми французького романтика Віктора Гюго, неймовірні пейзажі, за якими у напівсні спостерігає античний фавн із «Прелюдії» Клода Дебюссі.
Також ще раз згадаємо відому легенду про скрипаля, який заради слави і грошей продав душу дияволу. Саме цю історію часто приписували Нікколо Паганіні, ще за життя вважали, що його здібності надприродні, адже гра скрипаля захоплювала й дивувала, а музика не була схожа ні на що інше.
У події прозвучить Перший скрипковий концерт композитора, відомий своєю незрівнянною мелодійністю, театральністю й віртуозністю.
І завершить програму музична історія неймовірної красуні Шехерезади, яка щодня розповідає нові історії, щоби відволікти султана. Композиція Миколи Римського-Корсакова, створена до цього сюжету, стала не лише найпопулярнішою в його творчості, а й одним із найпопулярніших симфонічних опусів за всю музичну історію!
Неймовірні інструментальні соло, барвисті оркестрові картини та грандіозні віртуозні пасажі – у програмі цієї події переплетуться реальність та міф, кохання та забуття, відвага та сміливість.
А занурять вас у чарівний світ музики соліст вечора – скрипаль Марко Комонько, Академічний симфонічний оркестр філармонії та диригент Гудні Емільсон.
Квитки на подію можна придбати за посиланням: philharmonia.lviv.ua/event/one-thousand-and-one-nights/ 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8354 / 1.54MB / SQL:{query_count}