Батьківство «як воно є»

Днями відбулась прем’єра фільму «Пелюшковий торт» режисерки та сценаристки Анастасії Бабенко

З 28 жовтня на платформі Takflix в рамках онлайн-кінофестивалю «7+7» представлено дебютний фільм «Пелюшковий торт» режисерки та сценаристки Анастасії Бабенко.
«Пелюшковий торт» – це історія двадцятилітніх Лєни і Віті, у яких щойно з’явилася дитина. Це 17 хвилин про перші емоції і усвідомлення нової реальності – реальності батьківства. Обидвоє у післяпологовій палаті, як у чистилищі, намагаються прийняти зміни у власному житті, а також одне одного. А «пелюшковий торт» – подарунок новоспеченим мамі й татові, – ніби абсурдний пам’ятник їхньому батьківству, увінчує кімнату і чекає свого часу.
Як буде складатися їх спільне життя з малюком і як по-новому вони пізнають один одного – залишається тільки здогадуватися, подумки продовжуючи лінію сюжету під музику Poriatui від гурту KALUSH.
Головні ролі яскраво виконали молоді актори Ганнуся Ярмоленко («Секс, Інста і ЗНО») та Любомир Валівоць («Свінгер», «Подорожники»). Ганнуся Ярмоленко отримала спеціальну відзнаку за акторське виконання ролі на фестивалі 4:3 int’l short film festival (Івано-Франківськ),
Фільм актуально демонструє батьківство зовсім молодих людей без прикрас, та спонукає глядачів до багатьох питань про свідоме відношення до батьківства. 
Для більш старшої аудиторії, яка вже отримала такий досвід, ця кінострічка стане нагадуванням «як це було»: перший день в пологовому відділенні – незабутні й часто неоднозначні емоції, які закарбовуються в пам’яті назавжди. Всі ці метаморфози, які відбуваються з героями в кадрі наштовхують на думки про те, наскільки свідомими були, чи можливо будете ви, в той хвилюючий момент народження дитини. 
Фільм знято в рамках програми «ЄС за ґендерну рівність: разом проти ґендерних стереотипів та ґендерно-зумовленого насильства», що фінансується Європейським Союзом та реалізується спільно структурою «ООН Жінки» та ЮНФПА. 
«Укорінені стереотипи та традиційні норми часто заважають чоловікам активно долучатися до хатніх справ та виконання сімейних обов'язків по догляду за дитиною. Фільм дарує дуже інтимний та щирий погляд на стосунки в середині молодої сім’ї, що торкається тем усвідомленого батьківства та партнерських відносин. Ми впевнені, що більш рівноправний розподіл ролей в родинах є важливим фактором успіху суспільства загалом», – вважає консультант та координатор програми Кирило Краснокутський.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8118 / 1.54MB / SQL:{query_count}