Поети в діалозі поколінь

Соломія Чубай запрошує на музично-поетичний симфоконцерт, який відкриває поезію знаних авторів з невідомих сторін

Вже 8 жовтня о 19.30 у Ennio Event Square відбудеться музично-поетичний симфоконцерт «POETY. Діалог поколінь». Цей літературно-музичний проєкт ініційований Соломією Чубай та реалізований громадською організацією «Львівський культурний центр» за підтримки Українського культурного фонду. Метою проєкту є мотивація людей говорити та думати про поетів не як про нудних хрестоматійних персонажів, а як про живих людей, які так само, як і ми, дружили, сумнівались, творили, бунтували, любили, та загалом жили своє життя. 
Соломія Чубай у супроводі оркестру «INSO-Львів» презентує свої нові пісні на вірші поетів Івана Франка, Лесі Українки, Миколи Вінграновського, Чайки Дніпрової, Юрія Клена, Павла Тичини, Олександра Ірванця, Юрка Покальчука, а також її батька Грицька Чубая. Разом із виконавицею та оркестром участь у концерті візьмуть музиканти Ігор Гнидин (барабани), Олександр Главацький (гітара), Том Луголообі (клавіші), Андрій Кохан (бас-гітара). Дійство триватиме в супроводі відео-арту від художника Олексія Хорошка із кадрів фільмів за участі Івана Миколайчука та Богдана Ступки (youtu.be/JkptBLaWl4M).
Вхід на подію вільний та потребує попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена. Реєстрація за посиланням.
Учасники проєкту «POETY. Діалог поколінь» розповідають про українських поетів-класиків, дні народження яких святкуємо цього року, по-новому – у вигляді відео-дискусій за участі українських поетів різних поколінь, а також через музику. Про Івана Франка по-новому, про читацькі досвіди різних поколінь та про інше Дарій Лажневський, Юрій Андрухович та Богдан Тихолоз дискутували тут. До 85-річчя Миколи Вінграновського Григорій Семенчук, Юрко Іздрик і Микола Рябчук поговорили про його спадок (cutt.ly/2Eg9FlR). Таємниці легендарного, начитаного і хуліганського водночас Грицька Чубая відкривали Микола Рябчук, Остап Сливинський та Ростислав Кузик за посиланням. Про Дніпрову Чайку – авторку, котру вважають першою письменницею-мариністкою Олена Гусейнова, Анатолій Дністровий і Богдана Неборак поспілкувалися тут. А наступною в інтернеті оприлюднять відеодискусію про Лесю Українку – вольову, мелодійну та драматичну – за участі Олени Гусейнової, Олени Галети і Юрія Кучерявого.
Варто нагадати, що два роки тому Соломія презентувала унікальний проєкт «Чубай. Україна. Любов» до 70-ліття з дня народження Грицька Чубая (1949 – 1982 роки), який творив у період засилля радянщини. Попри це він і близьке до нього літературно-мистецьке середовище витворили новий канон української культури. У вересні 2019 року Соломія Чубай дала музично-пое-тичний симфо-арт концерт власних пісень на слова Лесі Українки, Павла Тичини, Миколи Вінграновського, Василя Стуса, Грицька Чубая, Наталі Білоцерківець, Юрка Іздрика, Маріанни Кіяновської, Мар’яни Савки, Сергія Жадана, які зазвучали вперше у супроводі симфонічного оркестру, і презентувала альбом-книжку Poety.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9313 / 1.55MB / SQL:{query_count}