Півстоліття із «Дудариком»

Впродовж жовтня капела відзначатиме 50-річчя мистецьким марафоном

Цього року легендарний львівський «Дударик» відзначає 50-річчя! Капела, заснована у 1971 році хормейстром Миколою Кацалом за сприяння Українського Музичного Товариства у Львові, за ці роки підкорила провідні сцени світу і дала понад 2500 концертів. А сьогодні хор хлопчиків і мужчин, який переріс у Національну академічну хорову капелу запрошує друзів та шанувальників разом відсвяткувати півстолітній ювілей впродовж жовтня.


4 жовтня о 19.00 на сцені театру ім. Марії Заньковецької чоловічий склад капели «Дударик» та рок-легенда Тарас Чубай дадуть спільний концерт «Oktoberfest по-львівськи». В програмі найяскравіші твори з репертуару артистів і українські хіти, зокрема «Повіяв вітер степовий» та «Лента за лентою» у нових мистецьких прочитаннях.
Також ви почуєте вокальну формацію «Дударик FOREVER» і «Дударик-рок-бенд». А позначка 21+ свідчить про неакадемічність репетуару концерту і наявність батярського, міського та жартівливого музичного матеріалу, який живе у «закулісній» творчості виконавців. 
Квитки на подію можна придбати тут: kasa.in.ua/ua/lviv/concert/dudarik-2021-10-04


Наступне святкове дійство ювіляр представить 15 жовтня о 17.00 на сцені Львівської національної філармонії. Це буде розважально-музична програма «Два по 50? – Будь ласка!» за участі «Дударик-FOREVER» у супроводі естрадного оркестру, фольклорного ансамблю «Веселка» із Білгород-Дністровського, Юрія Йосифовича, Олега Лихача та Юрія Шевчука. Господарям свята вже 50 років, а гостям 50 виповниться НеЗаБаром, тому і назва, і репертуар відповідні. Ви почуєте твори, які припали до душі хористам під час мандрів і турне, веселі, любовні, жартівливі, і композиції зі шляхетним підтекстом. Це буде гамірна подорож музичними стежками капели. 
Кількість квитків на цей на ювілейний концерт обмежена (лише 100 шт.), тому поспішіть придбати їх заздалегідь за посиланням: soldout.ua/booking/585-dudaryk-50?lang=ua

16 жовтня об 11.00 у Храмі Святого Лазаря відбудеться Поминальна Служба Божа, яку відправлятимуть в пам’ять за «Дудариками-Навіки», серед яких фундатор і засновник колективу Микола Кацал, всесвітньовідомий оперний співак Василь Сліпак, Герой України, військовий капелан, волонтер і знаний громадський діяч отець Андрій Дуда та співаки капели, які вже не розділять із ювілярами свята тут на землі. По завершенню тут відкриють фотовиставку «Дударик-Навіки».


Наступного дня о 18.00 у Львівській національній опері капела представить святкову програму «Дударик 50». Ексклюзивними гостями події стане «Хорея Козацька» – лицарі духу, завзяті дослідники, реконструктори і репрезентанти української музики XVII-XX століть. Це пісні світські і козацькі, канти, псалми, думи, пісні і гімни часів до і після УНР. Кожен з музикантів є віртуозом гри на старовинних інструментах. Тож маєте нагоду насолодитися унікальним сольним звучанням колективів, а також творчим симбіозом автентичних барв із чоловічим та хлоп’ячим складом капели. 
У другому відділені концерту звучатимуть найвидатніші твори з камерного, симфонічного та ораторійного репертуару капели англійської, німецької, австрійської та української композиторської школи. Твори виконуватимуть у супроводі Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» та солістів Львівської та Київської національної опер Людмили Осташ, Тетяни Вахновської, Романа Трохимука та Сергія Магери. Квитки на концерт уже в продажу: kasa.in.ua/ua/lviv/concert/dudarik-2021-10-17
А закриватимуть святковий концертний марафон 24 жовтня о 17.00 у колонній залі ім. М. В. Лисенка Київської національної філармонії. У святковій програмі «Дударик 50» об'єднаються хорова капела «Дударик», Національний академічний симфонічний оркестр України, солісти Львівської та Київської національних опер Людмила Осташ, Тетяна Вахновська, Роман Трохимук, Сергій Магера і «Хорея Козацька». Буде відтворено репертуар львівського концерту від 17 жовтня, але вже для київської публіки.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8403 / 1.57MB / SQL:{query_count}