Найвідоміший гурт Грузії їде до Львова

20 серпня у Ennio Event Square дасть концерт Mgzavrebi, яким відсвяткує 15-річчя

У Львові 20 серпня о 19.00 у Ennio Event Square у виступить найвідоміший гурт Грузії Mgzavrebi. Концерт музикантів організовують Lutsyshyn Promo та Promotions. Mgzavrebi вже добре відомі в Україні, вони підкорили серця українців, бо не закохатися в їхню музику просто неможливо! 
«Якщо ви одного разу прийдете на їх концерт, то наступного разу обов'язково приведете своїх родичів і друзів. Та й самі Mgzavrebi – це близькі друзі, які знайомі з дитинства, коли вони співали разом в хорі у мами лідера групи Гігі Дедаламазішвілі, – пояснюють організатори концерту. – Їх пісні сучасні, але сягають корінням в вікові традиції, тому вони такі теплі і зрозумілі кожному. А будь-який концерт групи перетворюється в свято, яке музиканти так легко і просто створюють тут і зараз, в будь-якому залі.
Співають Mgzavrebi в основному грузинською, але їх музика вимагає, в першу чергу, емоційного сприйняття, яке не потребує неодмінного знання мови. Тому кожен обов'язково зрозуміє то єдиноважливе, що закладено в їхніх піснях. У цьому і полягає головний феномен Mgzavrebi – в майстерності причарувати зал і міцно обійняти своїх друзів-прихильників, яких з кожним концертом стає все більше і більше (youtu.be/8j-M922lvgA).
«Через пандемії і закриття кордонів ми пропустили цілий рік нашої доброї традиції грати великі літні концерти на відкритому повітрі. Концерти просто неба – це завжди особлива атмосфера. Ми неймовірно скучили за такими яскравими моментами, – каже вокаліст гурту Гігі Дедаламазішвілі. – Цього разу ми підготуємо особливу велику річну програму. Буде чимало запальних пісень, але головне, що ми знову зустрінемося. Знову будемо ми, будуть наші глядачі, небо над головою і, сподіваємося, хороша погода! Запрошуємо вас!».
У цьому році Mgzavrebi виповнюється 15 років. Річний ювілейний тур присвячений саме цій події. Тож поспішайте придбати квитки, щоб зарядитись справжньою грузинською енергією тут: lviv.karabas.com/ua/mgzavrebi-litnij-koncert-4
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8482 / 1.53MB / SQL:{query_count}