Львівський органний зал запрошує

У програмі заходів на серпень аж 24 концерти!

Останній місяць літа у Львівському органному залі стане справді незабутнім! Яскраві барви, щирі емоції, бурхливі контрасти чи може величний спокій на тлі віковічної архітектури та музики – кожен зуміє віднайти для себе щось особливе. 12 серпня до рідного Львова завітає відомий український піаніст, який навчався та працює у Швейцарії – Андрій Драган. Разом із молодіжним духовим оркестром Кантону Швіц на чолі з Урсом Бамертом він виконає музику сучасних композиторів Англії, Америки та Японії. Позитивних емоцій додасть вечору відомий твір Джорджа Ґершвіна «Рапсодія ін блю».
Знаковою подією серпня стане майстер-клас всесвітньо відомої співачки, солістки Віденської опери Зоряни Кушплер, що відбуватиметься з 19 по 22 серпня у стінах органного залу. Серед низки претендентів буде відібрано десять активних учасників, які продемонструють свою майстерність на ґала-концерті 22 серпня о 14.00. Звісно, слухачі матимуть нагоду послухати незрівнянне меццо-сопрано самої Зоряни Кушплер.
Органне відеошоу повертається! Новий візуальний перформанс від органістки Надії Величко та віджея Євгена Червоного. Звуки і барви, що зливаються воєдино і заповнюють собою весь простір вашої уяви! Таке варто почути й побачити на власні очі 20 та 21 серпня о 21.00.
Традиційно цього місяця на слухачів чекають концерти від солісток органного залу. Надія Величко запрошує послухати програми «Пори року Вівальді» (14 серпня о 19.00 та «Музику Вівальді» (15 серпня о 14.00 та о 19.00). 
Олена Мацелюх представить творчість Вагнера та Ліста (13 серпня о 19.00), цикл «Пори року Вівальді» (28 серпня о 19.00) і вічну музику генія епохи бароко Йоганна Себастьяна Баха (24 та 29 серпня).
А Світлана Позднишева подарує нагоду послухати чудовий вокально-органний ансамбль (18 серпня о 19.00) і здивує звучанням oргана опівночі (23 серпня о 23.00) та «Драматичним бароко» (24 серпня).
Ексклюзивно у Львівському органному залі звучатиме нова американська музика композитора зі США Еммануеля Сікори! Вперше в Україні, 23 серпня о 19.00 почуєте два концерти для фортепіано композитора у виконанні самого автора та Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича. Не пропустіть нагоди стати свідками прем’єри!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8153 / 1.54MB / SQL:{query_count}