Jam Factory запрошує на лекції

Містянам пропонують більше дізнатися про сучасний театр

Чому інклюзивне мистецтво потрібне всім і в чому полягає його основна цінність? Jam Factory Art Center запрошує львів’ян на чергову подію програми the black box – курсу безкоштовних лекцій про сучасний театр. 
Сьогодні, 22 липня, о 19.00 у AIR Space (вул. Механічна, 5) експертка і музикантка Анастасія Войтюк розповість про інклюзивний театр, про те, чому інклюзивне мистецтво потрібне всім і в чому полягає його основна цінність. Як керівниця організації «Непротоптана стежина» вона досліджує тему інклюзії в мистецтві, є продюсеркою інклюзивної професійної вистави «Погляд» і членкинею ради консультантів міжнародних інклюзивних театральних фестивалів у Любліні та Бресті.
На лекції мовитиметься про зразки професійного інклюзивного театру в світі. Адже часто нам здається, що за кордоном все виглядає набагато краще в усіх галузях. Проте й за кордоном інклюзивний театр також є рідкістю і радше винятком, аніж нормою. Анастасія Войтюк поділиться успішними історіями з Великобританії, Німеччини, Узбекистану та Південної Африки. 
Також ви дізнаєтеся про розвиток інклюзивного театру в Україні. Останні п’ять років стали справді важливими у розвитку інклюзивності в суспільстві й театрі. Як трактує культурне середовище інклюзивність? Чи готові люди з інвалідністю до професійної мистецької кар’єри? Чи бачать організатори, глядачі та й самі митці різницю між терапевтичним/реабілітаційним та мистецьким продуктом? 
А ще лекторка поділиться методологією побудови інклюзивного театрального проєкту з дітьми на прикладі інклюзивної вистави «Погляд». 
Програму реалізовують за підтримки Українського культурного фонду.
Вхід на подію вільний, однак потрібно зареєструватися
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7983 / 1.53MB / SQL:{query_count}