«Закохані злодії» захоплять Львів

У суботу в Ennio Event Square Kozak System презентують новий альбом

Вже цієї суботи, 17 липня, о 20.00 Kozak System чекає гостей у Ennio Event Square. Музиканти вперше від початку карантину завітають до Львова, щоби презентувати свій альбом «Закохані злодії».
«Ми планували поїхати у повноцінний концертний тур одразу після концертної презентації альбому в київському Жовтневому палаці, але пандемія внесла свої корективи. У Львові ми не були досить давно, – кажуть музиканти. – Цей карантинний рік був для нас дуже плідним: ми написали фактично ще один альбом. До слова, Львову поталанить більше за інші міста, бо тут ми вперше виконаємо як треки з альбому «Закохані злодії», так і кілька зовсім нових пісень».

Kozak System – це колектив, що став по-справжньому унікальним та самобутнім явищем на нашій музичній сцені. Вони органічно виглядають та звучать як на гучних багатотисячних фестивалях, так і під час камерних ліричних виступів. Різнобарв’я репертуару гурту справді вражає, адже музиканти не обмежуються стильовими чи жанровими рамками. У творчості «козаків» є все і навіть більше: від потужного панк-року до щемливих ліричних балад на вірші сучасних поетів, від мелодійного етносу до мультижанрової суміші козацьких пісень з реґі, від гостросоціальних треків до патріотичних військових гімнів.
«І якщо колись в Україну долетить вітер, який знесе усе випадкове та ненадійне, який зруйнує міста і перетворить їх на пустелю, вижене звідси всіх, хто шукатиме щастя на чужині, тут залишиться лише те, що є сіллю цієї землі. І пісні Kozak System точно будуть серед цих скарбів», – стверджує музичний критик Ігор Панасов у виданні karabas.live
За час свого існування Kozak System відвідали з концертами понад 20 країн світу, а мапа нашої країни оповита їхніми концертними маршрутами уздовж і впоперек: яке тільки місто та містечко не стрибало під «Така спокуслива» і не запалювало ліхтарики телефонів під «Не моя»!
Неповторна атмосфера романтичного міста Лева і драйв, лірика та емоції улюбленого гурту Kozak System – це те, що просто не дозволить пропустити цей концерт. Але поспішайте придбати квитки на подію тут, адже через карантинні обмеження їх кількість обмежена.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7868 / 1.54MB / SQL:{query_count}