Створи місто мрії з Палацом Хоткевича!

Із 5 по 10 липня дітей від 9 до 12 років запрошують до участі в літній школі

Палац Гната Хоткевича оголосив набір у літню школу «Створи місто мрії». Заняття в ній триватимуть із 5 по 10 липня з 10.00 до 18.00 за адресою: м. Львів, вул. Кушевича, 1 і розраховані на дітей від 9 до 12 років. Під час літньої школи учасники працюватимуть над спільним проєктом «Створи місто мрії», який поєднає образотворче мистецтво, науку, техніку та соціальні компетенції.
Навчальна програма передбачає: ознайомлення з основами робототехніки та автоматизацією процесів; застосування навичок логічного і просторового мислення у паперовому моделюванні; розвиток художніх здібностей під час декорування та оформлення макета міста; інтеграційні заходи й налагодження діалогу між учасниками школи.
«Наша літня школа – це творчо-науковий простір із можливістю поєднати художні навички з технічними основами, що допоможе дитині розкрити різнобічний потенціал, зрозуміти цінність життя на нашій планеті, реалізувати свої найсміливіші креативні ідеї у власному проєкті», – каже Олександра Онишкевич, керівниця Палацу Хоткевича. 
Для участі в літній школі необхідно до 3 липня заповнити аплікаційну форму та сплатити повну вартість навчання, яка становить 2500 грн.
У вартість навчання входять: одноразове щоденне харчування (обід) та перекуски під час перерв (вода, чай, печиво), а також матеріали й інструменти для реалізації спільного проєкту. Діти розроблятимуть проєкт впродовж п’яти навчальних днів із понеділка по п’ятницю, а в суботу презентують його.
Організаторами літньої школи є Палац Гната Хоткевича, Школа робототехніки і програмування ROBOCODE та спільнота «Невгамовні читайлики».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8688 / 1.53MB / SQL:{query_count}