«Молодість» оголосила переможців

Ювілейний 50-ий Київський міжнародний кінофестиваль вручив нагороди просто неба

У кінотеатрі просто неба біля Арки Дружби народів днями відбулася урочиста Церемонія нагородження переможців 50-го ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Церемонію провели акторка театру і кіно Ірма Вітовська та телеведучий програми «Сніданок з 1+1» Єгор Гордєєв. Фестиваль відбувся за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Ґран-прі ювілейної «Молодості» отримала кінострічка «Стаючи Моною» режисерки Сабіне Люббе Баккер – вона отримає 10 000 доларів нагороди від офіційного партнера, оператора державних лотерей «М.С.Л.».
Найкращим повнометражним фільмом Міжнародного конкурсу стала робота»Кельти» Міліци Томовіча – вона принесла творцям приз у 2000 доларів, який надала компанія MEGOGO.
Найкращою короткометражною кінострічкою визнали»Чорне сонце Палермо» Жозефін Жуане, вона отримає 2000 доларів грошової винагороди за підтримки Асоціації кіноіндустрії України.
Особливу відзнаку віддали створеній за підтримки Держкіно роботі Марія Халпахчі «Кімната Батіка».
Нагороду у 2000 доларів від Володимира Клименка розділять переможці студентської секції Міжнародного конкурсу – фільми «Я хочу повернутись, повернутись, повернутись» Ельзи Розенґрен і «Філіпіньяна» Рафаеля Мануеля.
Перший в історії «Молодості» міжнародний Документальний конкурс виграла робота «Гарячі новини» Сушміта Ґоша та Рінту Томаса. Вони отримають 2000 доларів від офіційного партнера фестивалю, ЦУМ Київ.
А 50 000 грн нагороди від MEGOGO віддали найкращому фільму Національного конкурсу, 20-11-7.mp4 Аліни Панасенко.
Особливі відзнаки Національного конкурсу отримали створені за підтримки Держкіно фільми «Глибока вода» Анни Дудко та «Паперушка» Лілії Остапович.
У конкурсній програмі «Сонячний зайчик» перемогла кінокартина «Макове поле» Євґена Жебеляну – 2000 доларів нагороди за неї виплатить сам фестиваль «Молодість». Таку ж суму від Міжнародного Інституту Глибинної Психології отримає переможець конкурсу дитячих фільмів Teen Screen, «Космічний хлопчик» Олів'є Перу.
Переможцем Boat Meeting став український проєкт «Мрія Кіри» – він виборов також 10 000 доларів на послуги постпродакшену від компанії Star Media.
Переможцем першого Серіального пітчинґу став проєкт «Ми розходимося». На створення тизеру, промо та медійну підтримку його творці здобули 15 000 доларів від 1+1 media та «Київстар ТБ» і 10 000 доларів від MEGOGO.
Почесну нагороду – «Скіфського оленя» за внесок у світове кіномистецтво від КМКФ «Молодість» отримав польський актор Данієль Ольбрихський.
І фільмом-закриттям фестивалю стала створена за підтримки Держкіно кінострічка «Егрегор» режисера Станіслава Капралова, знята за спільного виробництва України, США та Польщі.

Загалом, глядачі фестивалю у 21-й програмі змогли переглянути 206 фільмів. Учасники індустрійної секції відвідали 25 подій, серед них майстер-класи від українських і світових кінематографістів, перший Серіальний пітчинґ, міжнародний ринок копродукції Boat Meating і документальний пітчинґ B2B Doc. У межах фестивалю та в співпраці з партнерами відкрили виставки «Сторіччя Фелліні» та «Добре проторені зв’язки». У завершальний день фестивалю можна було подивитися в кінотеатрах усі фільми-переможці конкурсних програм, відвідати покази фільмів Національного конкурсу й інших кінострічок. 
50-й ювілейний кінофестиваль «Молодість» відбувся за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань кіно та Київської міської державної адміністрації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3852 / 4MB / SQL:{query_count}