Переможець Євробачення заспіває в !FESTRepublic

19 червня у Львові новий альбом представить португальський джазовий виконавець Сальвадор Собрал

Португальський співак Сальвадор Собрал у супроводі джазових музикантів виступить з великим концертом у Львові. Концерт відбудеться просто неба 19 червня о 19.00 на території !FESTRepublic.
Сальвадор Собрал народився в Лісабоні, але дитинство провів у США та Барселоні.У 2009 році був учасником третього сезону португальської версії британського талант-шоу Pop Idol, де посів сьоме місце. Він зачарував весь світ своїм щирим співом на сцені Євробачення – 2017 у Києві. Мільйони глядачів по всьому світу закохалися в його музику та пронизливу історію життя. Сальвадор Собрал став переможцем 62 конкурсу із піснею Amar Pelos Dois, яка також здобула Премію Марселя Безансона.
Назва пісні перекладається як «Кохання для двох», написано пісню португальською мовою. Співак звертається до своєї колишньої коханої. Він каже, що живе тільки заради любові до неї і що до неї він не жив, а лише існував. Герой просить її почути його молитви, повернутися і знову його полюбити. В кінці пісні він заявляє, що якщо кохана не поступиться, то його серце «зможе любити за двох».
За свій виступ на пісенному конкурсі музикант зібрав рекордну для шоу кількість балів – 758 – та здобув перемогу для Португалії. Хлопець із важкою хворобою підкорив глядачів і суддів своєю щирістю, а в грудні того ж року йому успішно провели операцію з пересадки серця.
А тепер джазовий артист, що сповідує в своїй творчості зрозумілі всім цінності, повертається до України із презентацією нового альбому.
У вас є неймовірна можливість почути наживо переможну Amar Pelos Dois та композиції з нового альбому. Платівка BPM – це найбільш особисте творіння музиканта,13 нових авторських пісень, які передають глибоке розуміння життя людини.
«З початку кар’єри мені завжди було зручніше співати пісні інших виконавців. Звичайно, була спокуса записати одну-дві власні композиції до попередніх альбомів самостійно. Але я не використовував свого вміння творити на повну силу, – каже Сальвадор Собрал. – І лише готуючись до запису BPM, мого найсвіжішого альбому, я вклав себе всього».
Тож встигніть придбати свій квиток на зустріч із неймовірним Сальвадором Собралом і почути наживо його надзвичайну музику тут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8529 / 1.54MB / SQL:{query_count}