Станьте співтворцями «Свята музики 2021»

Вже 21 червня весь світ традиційно перетвориться в один великий оркестр: музика лунатиме з кожної вулиці, з кожного вікна, з кожного куточку планети

Дев'ятий рік поспіль Львів долучається до святкування наймасштабнішої музичної події – «Свята музики», яке зародилось в Парижі 1982 року, і поширилось в більш ніж 120-ти країнах. Цього року команда закликає підтримати «Свято музики» фінансово на платформі «Спільнокошт», адже пандемія критично зменшила кількість можливих партнерів.
Щороку у цей день музика звучить на вулицях і площах, у парках і скверах, із кав’ярень і музеїв, з балконів будинків і вікон державних установ, у двориках, на вокзалах, у клубах, бібліотеках, офісах, на лавочках – усюди, де лиш заманеться!
За ці роки до «Свята музики» у Львові приєднувалися тисячі музик, серед них Сашко Положинський і «Тартак», Женя Галич (o.torvald), «Антитіла», «DRUMТИАТР», «ГИЧ Оркестр», «Бурдон», Lemko Bluegrass Band, Sasha Boole, Tik Tu, Wszystko,Олег Каданов, «Гапочка», «Атмасфера», Somali Yacht Club, Kickit Records, Lumos orchestra (ex Cantabile orchestra), хори «Черемош», «Дримба», Gaudeamus, музичні школи, студенти Львівської музичної академії, артисти Львівської обласної філармонії, а також гості з Польщі, Білорусі, Чехії, Німеччини та Чилі.
Усі виступи – безкоштовні, і неприбуткові для організаторів, отже – стати частиною святкування може кожен охочий: музикант чи локація, потрібно лише заповнити форму реєстрації тут. Немає жодних конкурсів чи обмежень по стилю. Головне бажання поділитись своєю музикою з усім світом! Реєструйтесь до 7 червня і наповнюйте світ музикою. Згідно з духом та умовами Свята — концерти організовують самі учасники, бо хто ж, як не ви зможе обрати локацію, на якій виступ звучатиме якнайкраще. Варто нагадати, що незареєстровані учасники не потраплять у офіційну програму свята.
Організаторами заходу є ГО “Локальна культурна підтримка” та гурти, локації та місцеві активісти, адже програма заходу формується відповідно зголошення учасників.
Слідкуйте за новинами Свята музики у Львові на Facebook, Instagram, Telegram-каналі офіційному сайті.
Приєднуйтесь, хай Місто звучить!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8185 / 1.54MB / SQL:{query_count}