Не йдете на «Молодість»? Тоді вона іде до вас!

Фільми-учасники 50 Київського Міжнародного кінофестивалю можна подивитись онлайн, а кінострічки Національного конкурсу, Студентської та Короткометражної програми Міжнародного конкурсу – навіть безкоштовно

До 7 червня триватиме одна з найбільших кіноподій України та Східної Європи – ювілейний 50 Київський Міжнародний кінофестиваль «Молодість». А офіційний партнер події Megogo (спонсор призів за найкращий повнометражний фільм Міжнародного конкурсу та найкращу кінострічку Національного конкурсу короткометражних фільмів) показує фільми Національного конкурсу фестивалю. Їх можна дивитися на онлайн-платформі безкоштовно до 6 червня за посиланням. І не забувайте проголосувати за улюблені кінострічки – найпопулярніша з них отримає приз глядацьких симпатій!
У Національному конкурсі беруть участь роботи: 20-11-7.mp4 Аліни Панасенко, «Одні» Валентини Черкашиної, «Останній день юності» Антона Чистякова і Романа Краснощока, «Фаза» Миколи Засеєва, «Слава» Марини Нікольчевої і Максима Васяновича, «Сила і Правда» Романа Бордуна, «Територія пустих вікон» Зої Лактіонової, «Чотири розмови» Назара Онуфріва, «Абітурієнт» Микити Ігнатькова, «Нетерпимість» Станіслава Битюцького, «Мажорка» Маргарити Лукіч, «Глибока вода» Анни Дудко, «Велотренажер» Олексія Овчаренка, «Паперушка» Лілії Остапович, «Кімната Батіка» Марії Халпахчі, «Обійми мене» Каті Царик.
Усі онлайн-прем’єри відбуватимуться в той же день і час, коли й перші сеанси у кінотеатрах столиці. Тож стежте за розкладом, щоб стати одним із перших глядачів. Учасники Міжнародної програми будуть доступні до 11 червня, а фільми SUNNY BUNNY, Teen Screen та Документального конкурсів – до 6 червня.
Студентська і Короткометражна програми Міжнародного конкурсу також доступні для перегляду безкоштовно тут: molodist.com/guide. Відвідайте сторінку фільму, що вас зацікавив, знаходьте кнопку «Дивитися фільм» з моменту прем’єри під описом фільму. Кожен фільм має ліміт на загальну кількість переглядів, тож не зволікайте. Дата і час старту показів також відображені під описом фільму.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8088 / 1.54MB / SQL:{query_count}