SOWA відкрила свої «Шрами»

Співачка представила дебютну авторську пісню

Молода артистка SOWA лише зовсім нещодавно увірвалась на терени вітчизняного шоу-бізнесу, та вже впевнено в ньому закріпилась. Ротація на топових радіостанціях та музичних каналах, глянцеві та друковані видання, і звичайно, перші сходинки в музичних чартах – це все на її здобутки за невеликий термін.
А вже цієї весни SOWA презентує особливий сингл, де співачка вперше виступила автором слів та музики.
«Пісня «Шрами» є моєю дебютною авторською піснею. Думаю, для кожного автора прем'єра треку є хвилюючим моментом, адже ти наче «оголяєш» душу перед багатьма людьми. Саме через тексти та музику я можу передавати власні почуття,  стан душі та те, що зараз відбувається в моєму житті. В цій роботі вкладені найщиріші почуття – розпач, сум, образа, а з іншої сторони надія на світле майбутнє, тільки вже не разом, – твердить артистка. – Це не тільки прем‘єра пісні, а й здійснення власної мрії. Я завжди знала, що хочу залишати в цьому світі свій почерк та слід за допомогою пісень, але не думала, що це відбудеться так скоро».
 Вже зовсім скоро SOWA презентує кліп на цей трек. За словами артистки саме  ця робота буде зовсім іншою, та відрізнятись від попередніх її робіт.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5871 / 3.96MB / SQL:{query_count}