Оберіть своє кіно!

Держкіно оголосило «Марафон фільмів» до 30-ої річниці Незалежності України

За роки незалежності в Україні було знято багато фільмів: визначних та посередніх, талановитих та переоцінених, підтриманих державою та незалежних від державного фінансування, успішних та тих, що не знайшли відгуку в серці глядача. Українське кіновиробництво пройшло за цей час складний шлях від спаду до відновлення та розвитку. В 2011 році Держкіно провело перший відкритий пітчинг – конкурсний відбір кінопроєктів на отримання державного фінансування. З того часу в кінотеатральний прокат і на фестивальні майданчики України та світу вийшла чимала кількість фільмів, створених за державної підтримки.
Багато з них стали улюбленими, про деякі ви чули, але не змогли подивитись, деякі не потрапили у ваше поле зору. Саме тому зараз Держкіно пропонує обрати своє кіно: ті українські фільми, які ви хотіли б побачити на екранах кінотеатрів у тридцятий День народження нашої країни.
Голосуйте за улюблені українські фільми на usfa.gov.ua/vote (опитування триватиме до кінця липня). Наведені списки фільмів є далеко не повними: більше інформації знайдете тут: usfa.gov.ua/movie-catalog. Додавайте свій варіант відповіді та обирайте своє кіно!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4023 / 3.96MB / SQL:{query_count}