І знову цирк!..

Після тривалої перерви Львівський цирк у неділю, 7 лютого, відкрив свої двері для глядачів

Майже рік, від 8 березня минулого року поціновувачі циркового мистецтва були позбавлені можливості тішити себе улюбленою розвагою. І от минулої неділі, 7 лютого, у Львівському цирку знову лунав веселий сміх, глядачі затамувавши подих спостерігали за неймовірними трюками та захоплювалися сміливістю і вправністю артистів. І хоч довелося обійтися без попкорну і солодкої вати, а усмішки ховати під масками, проте очі іскрилися від щастя.
Нова програма з символічною назвою «Знову цирк!» – це суміш різних жанрів та різних програм. Дехто з артистів вже виступав на львівській арені, дехто ні. Звичайно, львівські поціновувачі цирку пам’ятають талановиту родину Главацьких, які представляють у новій програмі кілька номерів з тваринами, зокрема «Па-де-де на конях» та «Свобода верблюдів», а також веселий та захопливий номер на найрізноманітніших велосипедах та їхніх дивовижних «родичах». Впізнають львів’яни і неймовірних гімнастів на ременях Юлдашевих – Рустама з його літаючим фокстер’єром та десятирічного Ельдара, який дивує вправністю як своїх однолітків, так і дорослих. А ще в програмі – гімнасти на турніках, еквілібр на котушках, акробати на гойдалках та багато іншого. І як же без килимного «Буби» (Олег Леостаєв) – неперевершеного універсального артиста цирку.

Програма триватиме до 28 березня. «Поки заплановано по одній виставі у вихідні: у суботу – о 16.00, а в неділю – о 12.00. Проте варто слідкувати за розкладом, чи не відбулися зміни, – каже виконавчий директор Львівського цирку Роман Здреник. – Ціни ми зберегли в тих самих межах, що й торік – від 80 до 300 грн. Проте подбати про квитки раджу завчасу, бо кількість місць обмежена: зараз у продажі лише 730 квитків, натомість раніше ми продавали на виставу 1700. Придбати квитки можна як у касі цирку, так і через інтернет».
Він також додав, що адміністрація цирку подбала про всі необхідні заходи безпеки як у холі, так і під час вистав, зокрема сигнальними стрічками заклеєні місця, за рахунок яких здійснюється додержання норм дистанції, та просить гостей цирку також бути відповідальними – додержуватися маскового режиму, соціальної дистанції під час входу та виходу, а передусім не зривати сигнальні стрічки з заклеєних місць.
Отож у Львові «Знову цирк!», знову захват і сміх, гарних усім вражень.
фото: Євген Кравс
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7902 / 1.54MB / SQL:{query_count}