YAGODY готуються до першого ювілею

Гурт уже записав перший альбом та створив дебютний кліп на пісню «Калина-малина»

Український театрально-музичний гурт YAGODY, що з’явився у Львові в червні 2016-го року з ініціативи актриси Зоряни Дибовської і виступає у жанрі «етно-драма» та театрального перформансу, посилено готується до першого ювілею. Його учасники – Зоряна Дибовська (тібетська чаша), Софія Лешишак (джембе), Вероніка Позняк (акордеон), Валерія Мочарська (дримба і тамбурин), а також бас-гітарист Вадим Войтович – здійснили запис першого альбому та записали дебютний кліп на пісню «Калина-малина».
Кліп було створено разом з продакшном BIG BIRD, режисеркою Тоні Моро та оператором Дмитром Мислінчуком. Спершу музиканти планували здійснити відеороботу на геть іншу пісню, втім в процесі було обрано зворушливу композицію "Калина-малина".
«Калина-малина» – це українська народна пісня сюжет якої точиться довкола туги, війни та кохання. Знайти «місце народження» пісні складно, адже вона має значне поширення по всій Україні та була неодноразово записана в багатьох регіонах. Зокрема, в Дніпропетровській (с. Крутеньке, Томаківський район), Полтавській (м. Кременчук) та Київській областях (с. Путрівка, Васильківський район). В свій час, ця пісня була традиційним обрядом – її виконували, коли юнаків відправляли в армію, – пояснюють музиканти гурту YAGODY. – Символ калини є фундаментальним для українського фольклору, достатньо згадати фразу «без верби і калини нема України». Втім, під час зйомок нашого кліпу жодне дерево калини не постраждало і, навіть, не потрапило в камеру. Натомість, з'явилася «великодка» від Людвіга ван Бетховена – лист «Безсмертній коханій» до юної графині Джульєтти Гвіччарді».
Зйомки кліпу відбувалися у Львівській області. YAGODY намагались знайти таке місце, де буде і чорнозем, і зелене колосся. А ще відчуття абсолютної відірваності від цивілізації та пейзаж, який передає красу української природи.
25 грудня в Центрі Довженка на Сихові (проспект Червоної Калини, 81) відбулась презентація відеороботи та виконання пісень наживо. А уже з 26 грудня кліп на пісню “Калина-малина” з’явиться у соцмережах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8747 / 1.54MB / SQL:{query_count}