«Дударик» представить «Хор Ангелів!»

Національна хорова капела запрошує львів’ян і гостей міста оцінити нову мистецьку програму

Вже цієї неділі, 27 грудня о 16.00 у Домініканському cоборі та 17 січня о 17.00 у Львівському органному залі Національна хорова капела «Дударик» представить на розсуд публіки нову мистецьку програму «Хор Ангелів!».
Зі слів директора та художнього керівника «Дударика» Дмитра Кацала, центральною дійовою особою в ній є хор хлопчиків – 25 співаків капели, кращі з кращих. Своїм талантом і чистотою вони спроможні вдихнути життя у надзвичайні, спеціально підібрані і заранжовані твори, які піднесуть слухачів до небес.
«Нині важливо дати людям можливість катарсису, подарувати якомога більше краси і духовного тепла, відігріти їх душі і оселити в них надію», – твердить Дмитро Кацал.
В програмі концертів – монодії і стихири, авторська духовна музика, переклади для солістів і хору у супроводі оркестру творів Йоганна-СебастьянаБаха, Георга Фрідріха Генделя, Карла Марії фон Вебера, Хоакіна Родріго, Джуліо Качіні. Разом із хором хлопчиків на подіях виступатимуть солісти: Олена Романів (сопрано), Назар Хижий (кларнет), Святослав Роздобудько (сопілка), Олег Ярема (гітара). А також струнний квартет Львівської національної опери – Ігор Муравйов (концертмейстер, скрипка), Оксана Гречух (скрипка), Роман Жарковський (альт), Михайло Сегеденко (віолончель) – і чоловічий хор Національної хорової капели «Дударик». Диригуватиме Мар’яна Хижа.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7871 / 1.53MB / SQL:{query_count}