Безкоштовно в кіно? Запросто!

Із 12 по 15 листопада Кінопалац «Копернік» і Wiz-Art запрошують на Дні українського кіно у Львові

Українське кіно не просто є, воно круте та оптимістичне. Але це не точно. Чому так? Бо ми як народ не завжди розуміємо, істерика це в нас чи страждання, боремося чи насміхаємося, іронізуємо чи віримо. Залежно, як на то все глянути. Втім ми, як і наше кіно, особливі та цікаві, наповнені змістом та рефлексіями. І пора себе такими полюбити. І посміятись із себе.
Саме таку можливість дають нам Дні українського кіно у Львові, які зроблять ваш листопад веселішим. Приходьте і не забувайте про власну безпеку та безпеку ближніх!
Із 12 по 15 листопада у Кінопалаці «Копернік» демонструватимуть шість українських фільмів і обговорюватимуть їх із автор(к)ами та експерт(к)ами. Вхід на подію вільний, але квиток (нульовий) треба взяти онлайн на ticketclub.com.ua.
У програмі проєкту мок’юментарі «Безлюдна країна» Корнія Грицюка (Україна, 2018 р.). Дія фільму розгортається у 2020 році. В результаті підписання низки міжнародних договорів українцям відкрилися кордони всіх країн світу. Люди почали масово виїжджати за кордон у пошуках кращого життя, і вже за кілька тижнів країна стала практично безлюдною. Канадський кінорежисер вирішив відвідати Україну, аби дізнатися, чи щасливі ті люди, які залишилися, та чому.
Квитки тут: ticketclub.com.ua/event/5546/

Документальна кінострічка «Зарваниця» Романа Хімея та Яреми Малащука (Україна, 2020 р.), яка здобула спеціальну відзнаку журі Національного конкурсу МКФ Kharkiv MeetDocs «за фіксацію нового міфу і за пошук невловного сенсу в колективній ході по чудо», розповідає про Зарваницю – паломницький центр, який поєднує в собі традиції західного і східного пілігримства. Щороку тисячі християн Західної України вирушають у пішу ходу до урочища Зарваниця. Поміж молитвами паломники діляться новинами, хваляться нажитим добром, фотографують каплиці, дають інтерв’ю, бачать чудеса. Бачать чудеса?
Квитки тут: ticketclub.com.ua/event/5545/

Дія комедійного бойовика «Наші котики» Володимира Тихого (Україна – США – Канада, 2020 р.) розгортається в 2014-ому в розпал гібридної війни Росії проти України. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на схід. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Жоден із них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування та й на місцевості майже не орієнтується. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога…
Квитки тут: ticketclub.com.ua/event/5547/

Музичний документальний фільм «Вусатий фанк» Олександра Ковша (Україна, 2019 р.) розповідає про те, як наприкінці 60-их років минулого століття після періоду «відлиги» в СРСР почали створювати музичні колективи, покликані стати аналогами західних рок-гуртів. Вони отримали назву ВІА – «вокально-інструментальні ансамблі». Наступне десятиліття стало золотою епохою української попмузики. Фільм досліджує феномен українського «вусатого фанку», який не втратив актуальності досі.
Квитки тут: ticketclub.com.ua/event/5543/

Комедія Izi Андреа Маньяні (Україна – Італія, 2017 р.) здобула приз журі Фестивалю комедійних фільмів у Монте-Карло найкращому акторові Ніколі Ночеллі та приз глядацьких симпатій на МКФ Lighthouse в Нью-Джерсі, премію Kineo Diamond Award на Венеційському МКФ та спеціальну премію за найкращий фільм на Festival del cinema di Spello. Її головний герой – 40-річний італієць-невдаха на ім’я Ісідоро – переживає скрутні часи. Він має депресію, живе з мамою, а з кар’єрою гонщика «Формули-3» розпрощався через те, що одного разу заснув на перегонах. Проте його брат Філо доручає йому перевезти тіло загиблого українського заробітчанина-маляра Тараса на угорсько-український кордон. Однак на кордоні його ніхто не зустрічає, і він вирішує самотужки шукати в Україні місця народження та майбутнього спочину українця.
Сімейне пригодницьке фентезі «Фокстер і Макс» Анатолія Матешка (Україна, 2019 р.) у 2020 році отримало «Золоту дзиґу» за найкращий монтаж (Тетяна Ходаківська, Володимир Запрягалов) та найкращі візуальні ефекти (Артем Сушильников, Дмитро Овчаренко). За сюжетом творчий, але самотній школяр Макс втікає з дому і ховається під мостом. Там він знаходить балончик з нанофарбами і малює графіті собаки. Неочікувано намальоване хлопцем графіті оживає та перетворюється на пса-наноробота зі суперможливостями. І тепер за ними двома полює небезпечний злочинець, який не зупиниться ні перед чим, аби заволодіти цією могутньою технологією. Хлопець Макс потрапляє у вир пригод, завдяки яким знаходить справжніх друзів.

Подію організовує кураторське об’єднання Wiz-Art за підтримки Львівської міської ради. Квитки можна придбати на ticketclub.com.ua/event/5544/
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7971 / 1.58MB / SQL:{query_count}