Як воно – бути диригенткою?

У Львівській національній філармонії розкриють таємниці роботи з оркестром

Цієї п’ятниці, 30 жовтня, о 19.00 у Львівській національній філармонії розпочнеться проєкт «Диригенти. Українською: Гринивецька».
У межах проєкту гості зможуть побачити роботу диригента з оркестром від першої до генеральної репетиції, а також отримати відповіді на запитання про те, якою є роль солістів у творах, як диригент диригує, хто виник першим – оркестр чи диригент – та хто з них головний.
Перший концерт із цього циклу відбудеться під батутою диригентки з Одеси Маргарити Гринивецької. Сольні партії в концерті матимуть улюбленці публіки Марія Ткачик та Андрій Павлов.
Програма концерту складається з двох паралелей: XVIII та XX століття, так само як і партії солюючих скрипок.
«Ми задіюємо невеликий склад оркестру, але емоційна наповненість буде дуже концентрованою», – каже Маргарита Гринивецька про програму концерту.
Під час події ви почуєте Концерт для двох скрипок ре-мінор Йоганна-Себастьяна Баха, Концерт для оркестру соль-мінор Антоніо Вівальді,
«Адажіо» для струнних Самюела Барбера і Concerto Grosso No.1 для двох скрипок, клавесина, підготовленого фортепіано і струнних Альфреда Шнітке.
Квитки можна придбати в касі філармонії. Захід відбудеться з дотриманням карантинних норм! Докладнішу інформацію про подію можна отримати за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8002 / 1.53MB / SQL:{query_count}