Українсько-турецькі пригоди у «Фортеці Хаджибей»

Вам бракує цікавих історій і пригод? Тоді підіть в кіно на історично-пригодницький істерн «Фортеця Хаджибей» Костянтина Коновалова. Фільм зняли у копродукції України з Грузією та Туреччиною. Акторський склад також багатонаціональний: Олександр Соколов, Дерен Талу, Іраклій Маруашвілі, Катерина Шевченко, Юрдаер Окур, Олег Симоненко, Олександр Половець, Георгій Делієв, Дмитро Рибалевський, Денис Фалюта, Сюхан Самьєлі, Вячеслав Український, Володимир Міняйло, Ігор Волосовський, Анатолій Дриженко, Ірина Новосьолова. Під робочою назвою «Пам'ять сонця» проект переміг у одному з пітчингів Держкіно та отримав 14 млн. грн., що складає приблизно половину загального бюджету. Знімали фільм на натурному майданчику та в павільйонах Одеської кіностудії, у Білгород-Дністровській фортеці, на березі Чорного моря та на річці Дунай.
Сюжет «Фортеці Хаджибей» розгортається у XVIII столітті, в розпал російсько-турецької війни. На боці османів воюють задунайські козаки. Якось до їхніх рук потрапляє цінна інформація. Листа із нею потрібно передати султану, а допомогти в цьому може Ахмет-паша із фортеці Хаджибей. Біда в тому, що днями цю фортецю захопили росіяни. Козак Андрій випадково знайомиться з донькою Ахмет-паші. Разом вони розробляють план як його викрасти.
За словам творців «Фортеці Хаджибей», ця робота є фільмом-відкриттям нового століття історії Одеської кіностудії: її зроблено в традиціях найвідоміших фільмів кіностудії, яка минулого року відсвяткувала своє 100-річчя.
«На Одеській кіностудії було знято багато улюблених глядачами картин. Саме тому в рік свого сторіччя ми хотіли зробити фільм у кращих традиціях нашого «золотого фонду» – ми хотіли подарувати глядачам гарне кіно для сімейного перегляду, кіно про дружбу, кохання і перемогу добра», – твердить генеральний директор Одеської кіностудії Андрій Осіпов.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8466 / 1.53MB / SQL:{query_count}