Docuspace запрошує на дискусії

Цього тижня на Docuspace відбудеться одразу дві нових дискусії. Приєднуйтеся, аби дізнатися про оскарівські кіноперегони з перших рук, поставити найактуальніші питання про індустрію та досвід участі в міжнародному воркшопі EURODOC. Також, усього шість днів залишається для того, щоб подивитися «Медову Землю» на DOCUSPACE. До речі, Богдан Логвиненко, автор проєкту Ukraїner, вважає, що саме з цим фільмом можна заземлитися та відчути всю красу світу.
Але повернемось до дискусій. DOCU/PRO talk з режисером монтажу та продюсером Атанасом Георгієвим та режисером Романом Бондарчуком буде доступна 29 жовтня з 17.00 на DOCUSPACE та на фестивальних сторінках Facebook і Youtube. З початком оскарівських перегонів саме час дізнатися, що робити, щоб ваше кіно потрапило в короткий список найпрестижнішої світової кінопремії. Режисер монтажу та продюсер фільму «Медова земля» Атанас Георгієв поділиться власним досвідом створення та просування фільму в розмові з режисером Романом Бондарчуком, документальну стрічку «Українські шерифи» якого також було висунуто на «Оскар» у номінації Найкращий фільм іноземною мовою у 2016 році.
Упродовж останніх двох місяців у серії публікацій «Продюсувати док» Дар’я Бассель та Аліна Горлова ділились власним продюсерським досвідом та знаннями, здобутими на міжнародному воркшопі для продюсерів документального кіно EURODOC. 28 жовтня о 19.00 приєднуйтеся до онлайн-події DOCU/PRO TALK «Як це — продюсувати документальне кіно?» за участю авторок. Усі охочі зможуть поставити запитання та обговорити аспекти, які вас цікавлять у продюсуванні. Окрім цього, Дар’я і Аліна детальніше розкажуть про воркшоп EURODOC, останню сесію якого їм вдалося відвідати офлайн у Франції. Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Для тих, хто не зможе приєднатися в зумі, буде можливість подивитися трансляції на Youtube та фейсбук-сторінці Docudays.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8217 / 1.53MB / SQL:{query_count}