«Як нотки пісеньку складали»

Львівський обласний театр ляльок запрошує на прем’єру інклюзивної бейбі-вистави

Днями Львівський обласний театр ляльок повідомив про прем’єру, яку готує для маленьких глядачів. Йдеться про бейбі-виставу «Як нотки пісеньку складали». Вистава запрошує дітей та батьків зануритися у казковий світ звуків та кольорів, у якому живуть мама Ключ Соль та її дітки – різнокольорові нотки.
Кожна нотка має свою особисту пісеньку і окрему барву. Поки що вони міцно сплять, та ось мама починає їх будити та знайомити з глядачами – аби світ наповнився чарівними мелодіями та став барвистим. Ноткам потрібно допомогти – дитячими співами, танцями та іграми! А що ж буде, якщо котрась нотка загубиться і її пісенька залишиться непочутою? Чи вийде тоді скласти Пісеньку і досягнути Гармонії? Відповідь на це питання будуть шукати глядачі та персонажі разом, граючи в ігри та складаючи звукову та кольорову мозаїку.
Вистава має інклюзивний характер — вона реалізовує принципи доступного та відкритого театру і розрахована на участь дітей із синдромом Дауна. Створення на сцені повноцінного інклюзивного простору відбувається під кураторством професійного психолога. Усі актори, задіяні у постановці, отримали відповідні консультації.
Що передбачає інклюзивний характер вистави: до участі у виставі запрошуються усі діти, зокрема із синдромом Дауна, рівноцінне трактування усіх дітей-учасників, актори пройшли тренінг і мають навички спілкування з усіма дітьми, вистава створена з урахуванням особливостей сприйняття довкілля дітьми із синдромом Дауна.
Діти із синдромом Дауна мають свої особливості, однак загалом вони поводять себе точнісінько як і усі діти. Дітей із синдромом Дауна часто трактують як таких, що мають великі фізичні чи психічні вади та сильно відрізняються від решти дітей. Відповідно, вони опиняються у вимушеній соціальній ізоляції. Однак, насправді для цього підстав немає – наукові дані свідчать, що розповсюджені негативні уявлення про людей із синдромом Дауна – це міфи та стереотипи.
Прем'єрні покази вистави відбуваються за підтримки УКФ. Перші вистави будуть безкоштовні – слід лише зареєструватися за покликанням.
А вже в листопаді постановку «Як нотки пісеньку складали» можна буде подивитись щосуботи.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9652 / 1.54MB / SQL:{query_count}