«Воскресіння» чекає на глядачів

Львівський академічний театр після довгої паузи відкриває новий театральний сезон

Театр «Воскресіння» запрошує львів’ян і гостей міста долучитись до театрального дива після довготривалої вимушеної  перерви через коронавірус. До Дня Незалежності актори театру вже представили цікаве дійство. А 28, 29 та 30 серпня о 18.00 в приміщенні «Воскресіння» вас чекають на вечори  пам’яті Ярослава Васильовича Федоришина, засновника театру, Заслуженого діяча мистецтв України, який відійшов у вічність навесні.
«В ці дні ми покажемо пластичну виставу «Ехо планети» в жанрі фізик-театру, яка присвячується пам’яті Ярослава Федоришина . Вистава була створна, як відповідь на кризу  пов’язану з Covid-19 і була реалізована за підтримки експрес проектів «Фокус на культуру», –  розповіла Ксенія Федоришин. –  Також в ці дні перед виставою відбудеться показ невеличкого фільму про Ярослава Васильовича Федоришина».
З вересня театр повертається до поточного репертуару, усі покази стартуватимуть о 18.00. 4, 5, 6 вересня гостей чекають на виставу «Він, вона, вікно, покійник» Р. Куні. 11 та 13 вересня приходьте подивитись постановку «Серпень. Графство Осейдж» Т. Леттс. 18, 19, 20 вересня ви матимете нагоду оцінити новинку в жанрі фізик-театру «Ехо-планети». 25, 26 вересня у «Воскресінні» даватимуть «Вечерю з дурнем» Ф. Вебер.  27 вересня до вашої уваги представлять «Ніч для жінок» А. Мак-Картен, С. Синклер та Ж. Коллар
Довгоочікувану прем’єру «Балаган чесності» Л. Піранделло в постановці Ігора Задніпряного «Воскресіння» планує показати на початку жовтня.
Всі квитки є в продажі на ticketclub.com.ua,  довідка за тел.: 2616310
Як зауважили у театрі, глядачі тут почуватимуться безпечно. Кожного дня приміщення театру обробляється дезинфікуючими засобами, в театрі при вході і в туалеті розміщені дезінфектори. Крісла в залі розміщені відповідно до умов карантину з дотриманням дистанції 1,5м. Перед  тим, як зайти в театр глядачі повинні пройти температурний скринінг та мати з собою маску.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8379 / 1.53MB / SQL:{query_count}