Якісна музика та цікаві лекції у вашому девайсі

Чим дивуватиме впродовж липня Львівський органний зал


Львівський органний зал пропонує провести теплі липневі вечори зі смаком. Де б ви не були, якісна музика та цікаві лектори завжди доступні у вашому девайсі!
Невід’ємною частиною онлайн-подій Львівського органного залу стали вже традиційні виступи музикознавців. Цього місяця ви зможете продовжити відкривати світу галицьких композиторів, дізнатися про канон в українській музиці, стати учасником інтерв’ю у скрипаля Ореста Смовжа і віртуальної екскурсії будівлею Музичного товариства ім. М. Лисенка.
Саме з відстані століть можна спостерігати, як історія окремих міст відображає особливості розвитку народу, навіть спрогнозувати його майбутнє. Над цим пропонують задуматися Наталя Сиротинська та Ігор Держко під час полемічної провокації 15 липня.
Спеціалізована музична школа ім. С.Крушельницької виховує професіоналів. Тисячі її випускників стали відомими на весь світ виконавцями, диригентами, музикознавцями, культурними менеджерами і т.д. Тут збираються талановиті діти з багатьох регіонів України. Львівський органний зал транслюватиме концерти-презентації вихованців школи  ім. С. Крушельницької 16 та 22 липня.
9 липня матимете унікальну нагоду насолодитися органним звучанням творів українських композиторів у мальовничому місті Мальмо в St. John’s Church. Окрім цього, поціновувачів високого мистецтва очікує музика для віолончелі соло, вокальні твори, а також українська класика в чотири руки. Кінець місяця порадує трьома концертами неперевершеної органістки Надії Величко. На вас чекатиме широкий спектр емоцій: від галантної музики французьких салонів до німецької стриманості та блиску.
Початок усіх подій о 20.15. А перед тим, о 19.30, відбуватиметься розмова-преамбула від Івана Остаповича і Тараса Демка. Трансляції проходитимуть на офіційній сторінці Органного залу у фейсбуці та на ютуб-каналі Collegium Management. Також ставайте патроном чи патронесою Львівського органного залу!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7644 / 1.53MB / SQL:{query_count}