«Віртуози Львова» закриватимуть сезон онлайн

Академічний камерний оркестр готується до святкового концерту і розповідає про проєкт «Віртуозний карантин»

Хоча карантин раптово перервав насичену концертну діяльність колективів Львівської національної філармонії, це не завадило виконавцям дарувати публіці музику хоча б онлайн! 26 червня академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» завершить концертний сезон онлайн-концертом із насиченою програмою, яку складуть кращі композиції з репертуару оркестру.
«І справді, нелегко дається карантинна ізоляція «Віртуозам Львова». Виявилося, що без оркестрової рутини, насиченого концертного графіка та гастролей життя музиканта втрачає сенс. Отже, переслухавши за цей вільний час нашу оркестрову дискографію, яку «Віртуози Львова» записували протягом 25 років свого існування, маємо блискучу ідею створити для деяких музичних творів відеозаписи в особливому, карантинному форматі. Саме так виник новий проєкт «Віртуозний карантин», – розповів керівник оркестру, диригент Сергій Бурко.
Першим записом стала всесвітньо відома «Мелодія» Мирослава Скорика, записана у співпраці АКО «Віртуози Львова» із творчим партнером колективу – маріупольським оркестром «Ренесанс». Далі були відібрані тематичні твори, які близькі оркестру та є своєрідною візитівкою музичної культури Галичини та Львова. Зокрема, сюїта «В горах» Миколи Колесси, де композитор з легкістю та невимушеністю відтворив гірські пейзажі й карпатський колорит у своїй прекрасній музиці, а також «Личаківське танго» (опрацювання для струнного оркестру В. Дуди), в якому можна уявно перенестися в атмосферу ретро-Львова.
Відеоверсію танго можна переглянути за посиланням.Також її, як і інші відеозаписи оркестру, можна переглянути на офіційних інтернет-ресурсах Львівської національної філармонії у YouTube та у Facebook.
На завершення концертного сезону академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» готує подію, на якій прозвучать улюблені композиції публіки, що завжди викликали справжній шквал емоцій та вдячних оплесків!
Онлайн-концерт відбудеться 26 червня о 18.00. Його транслюватимуть на офіційних інтернет-ресурсах Львівської національної філармонії, тож долучитися до події зможе кожен охочий!
Програму вечора складуть шедеври зарубіжних та українських композиторів: починаючи від Антоніо Вівальді, Вольфґанґа-Амадея Моцарта, Йоганнеса Брамса, Миколи Римського-Корсакова та завершуючи всесвітньо відомими постатями ХХ століття, серед яких американський митець Лерой Андерсон та «король танго» Астор П’яццолла. Окрему важливу сторінку події складуть композиції маестро Мирослава Скорика, що прозвучать у пам’ять видатного митця!
Концерт можна буде переглянути за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8730 / 1.54MB / SQL:{query_count}