Безкоштовна кіноподорож до Швейцарії

До 28 червня в Україні триватиме IV Фестиваль «Тиждень швейцарського кіно», який пропонує для онлайн-перегляду десять найактуальніших кінострічок останніх років

Днями на сайті swissfilm.org.ua стартував фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Подія, організована посольством Швейцарії спільно з компанією Arthouse Traffic, у 2020-ому вперше проходить онлайн та вчетверте представляє у своїй програмі найактуальніші художні фільми Швейцарії останніх років. Всі фільми фестивалю демонструють мовою оригіналу з українськими субтитрами. Побачити їх можна безкоштовно у будь-який зручний час до 28 червня включно!
Цього року фестиваль зосереджується на ґендерній рівності – одній з глобальних цілей сталого розвитку ООН. До його програми ввійшли чотири кінострічки, зняті режисерками, які представляють розмаїття жіночих поглядів. 
У межах фестивалю вже відбулася онлайн-дискусія на тему «Female gaze: ґендерна рівність у сучасному кіно». Її учасники та учасниці обговорили ґендерну рівність в кіноіндустріях України та Швейцарії: чи однакові умови для створення фільмів для жінок і чоловіків? Чи потребує індустрія введення квот та чи високо є «скляна стеля» для професіоналок, які будують кар’єру в кіно? Ґендерна репрезентація – ось тема, яку гостро дискутують у світовій індустрії вже давно і яка від початку руху #MeToo стала актуальнішою. 
До обговорення долучилися Юлія Сінькевич, продюсерка і директорка Одеського міжнародного кінофестивалю; Петра Бьондіна Фольпе, режисерка кінострічки «Божественний порядок»; Володимир Яценко, продюсер фільмів «Атлантида», «Додому», «Дике поле». Відкрив дискусію Клод Вільд, посол Швейцарії в Україні. Модерувала подію Дарія Бадьйор, кінокритикиня, кураторка кінофестивалю «Київський тиждень критики». 
Подивитися майже годинну дискусію можна за лінком: facebook.com/watch/live/?v=2619623638355216
То які ж фільми доступні для перегляду в рамках програми? Це драми «Щасливий Лазар» Аліче Рорвахера, «Невинний» Сімон Жакме і «Божественний порядок» Петри Бьондіни Фольпе; мелодрами «За вітром» Беттіни Оберлі, «Мрія Катріни» Даріо і Мірки Бішофбергерів, «Навколо Луїзи» Ольги Баїлліф і «7 днів» Роландо Колли; комедія «Стрикер» Петера Луїзі; трагікомедія «Дивовижна подорож Волкенбруха в обійми шикси» Міхаеля Штайнера та анімаційний фільм «Життя Кабачка» Клода Барраса, який був фільмом-відкриттям фестивалю «Чілдрен кінофест – 2017». 
Докладніше про останню роботу ми розповіли в статті «Пластилінова історія».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8590 / 1.54MB / SQL:{query_count}