Хто такий NAZAR YА і яка його«Енергія»?

Фіналіст «Голосу Країни 2020» Назар Яцишин презентував нову пісню

Фіналіст проєкту «Голос країни» Назар Яцишин змінює образ та презентує свою авторську пісню «Енергія». Нове звучання від виконавця NAZAR YА можна прочути вже з 25 травня – саме цього дня сингл «Енергія» з‘явився на всіх музичних майданчиках.
Як розповів NAZAR YA. на сольну кар‘єру співака надихнув «Голос країни». Саме на проєкті зрозумів, що отримав шанс, який дається далеко не всім, тому потрібно впевнено рухатися до мети і виправдати всі надії.
Пісня «Енергія» це вже друга пісня Назара, виконавець написав слова і музику до цієї композиції. Вона була створена в період карантину та підготовки до суперфіналу на проєкті «Голос країни». Саме в цей час були поставлені конкретні цілі, і головне бажання бути на сцені та донести до людей свою творчість.
«Ця пісня про енергію, яка дає людям поштовх рухатися вперед. Енергію ми можемо дати один одному, як мотивацію, натхнення. Енергія з нами повсюди, ми ділимося нею і водночас отримуємо її. Саме від нас залежить з якою метою використати порив та силу енергії. Усі ми отримуємо шанс в житті, це як новий подих, і без інших людей, віри в тебе та їхньої енергії важко долати перешкоди та рухатися до цілі», – розповідає NAZAR YA.
Артист вже розпочав підготовку до зйомок відеокліпу на пісню «Енергія», який вийде вже в червні цього року. А послухати композицію можна тут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8136 / 1.53MB / SQL:{query_count}