«Віртуози» ідуть в онлайн!

39 Міжнародний фестиваль музичного мистецтва, який організовує Львівська національна філармонія, відбудеться. А от яким він буде в час карантину, розповідає «Львівська Пошта»

Один із найстаріших та наймасштабніших українських фестивалів класичної музики «Віртуози» у 2020 році відбудеться у форматі онлайн-маратону. Вже традиційно, впродовж десятиліть його організатором є Львівська національна філармонія.
39 років поспіль, наприкінці весни, в останні дні травня у Львові відбувається справжнє свято музики, що об’єднує кращих із кращих – солістів, диригентів, колективи, композиторів з різних куточків світу. Адже всі знають, що «Віртуози» – це феєрія майстерності.
У 2020 році фестиваль, без сумніву, стане унікальним та вирізнятиметься з-поміж інших: відбудеться він у форматі дводенного онлайн-маратону, який цілком буде присвяченим постаті видатного композитора-класика – Людвіга ван Бетховена, адже у 2020 році виповнюється 250 років із дня народження митця.
Початково «Віртуози» мали тривати впродовж 21-31 травня. До програми входило 20 подій, понад 50 симфонічних, фортепіанних та камерно-інструментальних композицій Людвіга ван Бетховена, які мали прозвучати у виконанні понад 40 солістів, 4 колективів та 6 диригентів із 11 країн світу.
Нові умови соціального дистанціювання спричинили зміни у форматі цьогорічного фестивалю «Віртуози», оскільки вони унеможливили приїзд багатьох музикантів та підготовку масштабних полотен композитора.
Проте святкування 250-річчя Бетховена буде не менш грандіозним! Онлайн-маратон триватиме два дні: 31 травня та 1 червня. Його репертуар цілком співпадатиме із початковим задумом – складатиметься із творів Бетховена. На сцені Концертного залу Людкевича прозвучать кращі фортепіанні, камерно-інструментальні твори, вокальна музика Бетховена, уривки із його опери «Фіделіо» та ораторії «Ісус на Оливковій горі».
Виконавський склад маратону сформують українські музиканти, серед яких є солісти кращих світових концертних майданчиків, а також молоді й надзвичайно талановиті музиканти, які лише розпочинають свою творчу кар’єру!
Фестиваль «Віртуози» транслюватиметься на офіційних інтернет-ресурсах Львівської національної філармонії. Тож усі охочі матимуть змогу зануритися у безмежний музичний світ генія! Детальну інформацію про розклад подій онлайн-маратону можна знайти на офіційному сайті Львівської національної філармонії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8347 / 1.54MB / SQL:{query_count}