Виконавці працюють попри карантин

Одразу кілька музичних проєктів представили нові роботи, створені уже в час пандемії

Карантин – не канікули. І навіть попри кризу культурні діячі продовжують творити, хоч саме культурна галузь чи не найбільше страждає через вимушену ізоляцію. «Львівська Пошта» традиційно підтримує діячів культури і сьогодні розповідає про нові пісні від львівських виконавців.
Співачка OPIYA випустила новий сингл «Насолода». Дівчина вирішила презентувати його в цей нелегкий для всіх час, бо хоче подарувати людям краплинку щастя, віри в себе, аби всі довкола могли відчути насолоду для душі. Це вже третя робота артистки, її особливість – це ритм та прості й зрозумілі кожному слова.
Співачка планувала представити трек ще місяць тому, але через пандемію пісня мала б лежати у шухляді до закінчення карантину. Та OPIYA вірить, що саме цей трек дасть ковток нової енергії та любові всім довкола.
“Проте пісня не про карантин, а про справжнє кохання, яке можна врятувати навіть тоді, коли стосунки на межі розриву. Про насолоду, яку може подарувати лише найближча людина. Якщо це справжнє кохання, його ніхто ніколи не зруйнує”, –розповідає OPIYA
Співачка Ikstina презентує дебютний відеокліп на пісню «Сеньйорита» youtu.be/Wu31FAUpGPY, яка вже займає перші сходинки хіт парадів і полонила серця слухачів. Зйомки відео відбулися у Києві. Свою дебютну відеороботу артистка довірила молодому, але талановитому режисеру  Ярославу Савчаку. Він хотів показати в кліпі всю експресивність і характер героїні.
Сюжет кліпу – інтерпретація іспанської love story: таємнича сеньйоріта полонила серце гарячого хлопця, який готовий заради неї на все.  Маски, обличчя, пристрасть, емоції, динаміка – елементи карнавалу, у якому глядач вловлює ритм та справжній іспанський настрій з ноткою української лірики.
“Чесно зізнаюся, знімати дебютний кліп – мега відповідальна справа. Хвилювалася, як в ніч перед екзаменом. Але на знімальному майданчику страх зник, і я зрозуміла –  це прекрасна нагода візуалізувати меседж пісні, – розповідає виконавиця. – Червоний колір, вогонь, маска, що додає загадковості, оголене тіло актора та грайливість поглядів –  все це продуманий сценарій зйомок. Сподіваюся, що глядач відчує і вловить ритм гарячого серця «Сеньйорити».
Новий чоловічий авторський проєкт Anis&Tomitski також презентував свою першу спільну роботу – романтичну пісню «Ти не знаєш». Слова до пісні написав Олег Томіцький, музику – Олег Томіцький, Аніс, гурт Cover Jam, аранжування зробив Віталік Кухарський.
Гурт Anis&Tomitskiy був заснований у вересні 2019 року учасником шоу «Голос країни» Анісом, піаністом та арт директором ресторану «Грушевський cinema & jazz» Олегом Томіцьким і одним з кращих кавер гуртів Львова – Cover Jam. 
«Над піснею мені було працювати дуже цікаво і одночасно легко, оскільки я прийшов в команду крутих музикантів з великим досвідом. Пісня була написана за дві репетиції і я ніколи ще не працював в колективі – де ви розумієте один одного з півслова, з людьми із максимально схожим баченням музики. Познайомились ми всі в ресторані «Грушевський cinema & jazz». Cover Jam там грають кожного місяця, і на одному з виступів, Аніс запропонував зробити авторський проект. Так заснувався гурт Anis&Tomitskiy. На даний час вже готові інші пісні, лиш чекають свого запису», – сказав Олег Томіцький.
А от подивитися і послухати нову роботу проєкту можна за посиланням
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7806 / 1.55MB / SQL:{query_count}