“Зима” Олега Скрипки та Христини Соловій

Виконавці записали спільну пісню і зняли на неї відеокліп, а презентують цей доробок 24 січня у столиці

Зимові свята тривають! От і ще один чудовий подарунок для всіх, що люблять гарну музику – сьогодні презентували тизер спільної відеороботи двох відомих українських артистів Олега Скрипки та Христини Соловій на пісню “Зима”. Згодом пісня ввійде до сольного альбому Олега Скрипки. Першими відео змогли побачити фанати виконавців у соцмережах. Подивитися його можна за посиланням
Ідея створити спільну пісню виникла спонтанно, коли Олег почув по радіо музику співачки. Зачарований її голосом, він запропонував Христині Соловій виконати з ним пісню. З першого дубля вони записали чуттєву та ліричну композицію, сповнену таємничих настроїв, навіяних романтичним холодом зими. Але, як завжди буває в Олега Скрипки: весна прийде, розтане крига, і буде воля чуттям, адже справжнє полум’я кохання завжди розтоплює лід.
Цікавий факт: кліп зняли за один день. Кліп у стилі легкого бароко, а також чуттєвий спільний танець у ритмі слоу-фокс влучно передають настрої пісні. Пісня була записана на студії звукозапису VVstudio. Його режисером став Юрій Двіжон. Ось що він розповідає про ідею кліпу: “Часто, закохавшись, люди бояться зробити крок назустріч одне одному. Саме тоді їхні емоції, як маріонетки, опиняються під владою страху бути відштовхнутими чи незрозумілими. Через це герої зближуються з осторогою. Але інколи потрібно дати волю почуттям і звільнити їх від “крижаних кайданів”…”
Презентація пісні та кліпу відбудеться 24 січня. В цей день шанувальники матимуть нагоду побачити та почути зірковий тандем у особливому місці – Київському планетарії, де на них чекатиме неймовірне шоу на найбільшому куполі країни. Олег Скрипка зазначив: “Ми вирішили подовжити зимові святкування та подарувати нашим друзям і прихильникам ще один чарівний вечір. До цього дня ми готуємо спеціальну програму: на вас чекає яскраве шоу, святкова атмосфера та приємні сюрпризи”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7962 / 1.53MB / SQL:{query_count}