У Львові презентують книгу свідчень Ганни Косів

Захід відбудеться в Українському католицькому університеті

У неділю, 22 грудня, у Львові презентують книгу свідчень відомої писанкарки Ганни Косів, життя якої обірвалося в травні цього року. Їй було 43...
Презентація книги під назвою «Хочу ходити з Богом» відбудеться о 15.00 в Українському католицькому університеті в аудиторії №13 на цокольному поверсі храму Святої Софії – Премудрості Божої, про що повідомив чоловік Ганни Юрій Підлісний.
Головним принципом життя авторки було «ходити перед Богом». Власне її духовним пошукам, витривалістю на шляху віри присвячена ця книга, інформує «Духовність».
Попри хвороби, Ганна Косів перекладала, працювала доцентом на кафедрі перекладознавства і контрастивної лінгвістики ім. Григорія Кочура у Львівському національному університеті ім. І. Франка. Перекладів було багато: від папських документів про шлюб та сім’ю до різних установчих документів спільноти «Віра і Світло». Ганна Косів замолоду була активною членкинею спільнот «Віра і Світло», «Лярш», у яких допомагають людям із особливими потребами. Перекладала вона й твори Жана Ваньє, Дітріха фон Гільдебранда, Клайва Льюїса.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7978 / 1.52MB / SQL:{query_count}