У Львові вшосте відбудеться концерт пам’яті Квітки Цісик

У театрі Заньковецької в п’ятницю, 22 листопада, виступатимуть Павло Табаков, Брія Блесінг, Володимир Кудовба, Орест Цимбала та інші виконавці

За підтримки депутата Львівської міської ради, мецената Романа Грицевича 22 листопада в Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької відбудеться благодійний гала-концерт, присвячений пам’яті Квітки Цісик. Початок о 17.00 та о 20.00.
Ініціатор концерту – депутат Львівської міської ради Роман Грицевич зазначає, що у Львові вже ушосте відбудеться концерт пам’яті Квітки Цісик. Він буде надзвичайно цікавий, тож закликає львів’ян відвідати його!
Крім того, у фоє театру можна буде сфотографуватися біля скульптури неповторної Квітки, авторкою якої є студентка Львівської академії мистецтв родом із Луганщини Єлизавета Білоцерківець.
“У Львові давно не було концерту, де була б представлена така гама виконавців. Кожен із них виконає пісню Квітки Цісик. Львів’яни також матимуть можливість побачити і почути зі сцени голос відомої акторки Київського театру імені Івана Франка Вікторії Васалаті, який порівнюють із голосом Едіт Піаф”, – каже Роман Грицевич.
У концерті візьмуть участь: Павло Табаков, Ольга Богомолець, Брія Блесінг, Вікторія Васалаті, Богдан Стельмах, Орест Цимбала, Володимир Кудовба, Ярина Білецька, Вікторія Сивоус, Богдан Цісінський, гурт Van Bob, хореографічний ансамбль “Ранок”.
Популярний співак Павло Табаков зазначає, що напередодні концерту ще раз переслухав альбоми Квітки, передивився інтерв’ю та фільми, зняті про неї.
“Квітка Цісик – це дивовижна жінка і надзвичайний талант, який через покоління передавався їй від батьків, дідів і прадідів. Вона записала разом зі своїм чоловіком альбом у Нью-Йорку. Важко уявити, як на той час можна було виділити такі шалені кошти (більш ніж пів мільйона доларів). Любов до всього українського вона передавала синові, співаючи українські колискові, бо вважала, що її дитина має рости на українських піснях і на українській музиці”, – каже співак.
Павло Табаков повідомив, що на концерті заспіває для глядачів пісню Квітки Цісик у дуеті з Брією Блесінг.
Співачка Брія Блесінг вважає великим натхненням участь в концерті пам’яті Квітки Цісик і вважає, що їхні історії з Квіткою дещо схожі, хоч у Брії немає українських коренів. Зокрема, виконавиця вбачає подібність у тому, як можна любити різні культури і не втратити себе. “Я теж проходила на своєму шляху такі моменти, чи я більше американка, чи українка, чи я більше люблю Америку, чи Україну. Згодом зрозуміла, що не обов’язково вибирати, що любові вистачає на всіх, бо переконана: що більше ми любимо, то більше у нас є любові. Для мене Квітка була прикладом як співачка і як людина. Зараз, коли я повертаюся до Америки, Квітка для мене також є натхненням, що, живучи в Америці, не обов’язково втрачати українську мову, забувати українські пісні”, – каже вона.
До речі, Брія Блесінг житиме в тому ж штаті, що й Квітка Цісик – Нью-Йорк. Вона вже дізналася через інтернет, що там є українська діаспора, і планує налагодити з нею контакт, щоб мати з ким спілкуватися українською мовою, мати можливість відвідувати українські концерти.
Своїми роздумами про те, що є для них постать Квітки Цісик, поділилися інші учасники концерту, а молода виконавиця Вікторія Сивоус навіть заспівала пісню, яку виконає під час концерту.
Частину коштів, зібраних за квитки на концерт, перекажуть Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центру на придбання пересувного мамографа.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8061 / 1.55MB / SQL:{query_count}