“KVITKA: на біс!”

Співачка Оксана Муха повторить у Львові сольні концерти до 65-ліття Квітки Цісик

Цієї весни у рамках масштабного сольного проекту співачки Оксани Мухи “Дякую тобі, Квітко!”, присвяченого 65-літтю легендарної американської співачки українського походження Квітки Цісик, на території Західної України відбулося близько двох десятків концертів “KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ”. У рідному Львові Оксана дала аж три аншлагові виступи. Аби цю концертну програму почуло ще більше справжніх поціновувачів української пісні, Муха анонсувала додаткові концерти “KVITKA: НА БІС!”. День і місце зустрічі – 14 листопада, Національний театр ім. М. Заньковецької. Початок концертів – о 17.30 та 20.00.
Оксана Муха – володарка Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. “Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи”, – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку, яку назвали “другою Квіткою”. І недаремно – Оксана виросла на музиці Квітки, має її пісні у своєму репертуарі.
“Для мене дуже важливо, що саме цього року, коли Квітці Цісик виповнилося б 65, я і мої музиканти змогли відкрити її для тисяч українців, – розповідає Оксана Муха. – Я так радію, що концерти “KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ”, куди б ми з ними не приїхали, збирали повні зали: у Тернополі, Івано-Франківську, Коломиї, Дрогобичі, Стрию, Червонограді. А три аншлаги у рідному Львові! Це так гарно, що українці хочуть чути українську пісню – справжню, глибоку, глибинну. Тому я хочу, щоб ми ще раз пораділи уродинам Квітки Цісик – на концертах “KVITKA: НА БІС!” 14 листопада у театрі ім. М. Заньковецької. Квітка безмежно любила Україну і всю себе до останку віддала нам. Тож нехай наші серця знову і знову відкриваються для неї! А для мене особисто ці концерти – вимріяний з дитинства, довгоочікуваний подарунок для неї”.
У програмі концертів “KVITKA: НА БІС!” будуть найкращі пісні із репертуару Квітки Цісик, які звучатимуть як в автентичних, так і в оригінальних аранжуваннях. Разом із Оксаною Мухою на сцені будуть симфонічний оркестр та рок-гурт. Спеціальний гість – скрипаль-віртуоз Олександр Божик. Готує Муха і кілька творчих сюрпризів!
Примітно також, що цієї осені концерти, які Оксана Муха присвячує Квітці Цісик, відбудуться також у кількох містах сусідньої Польщі. Також тривають переговори про гастролі з цією програмою у США та Канаді.
Львів, 14 листопада о 17.30 та 20.00 у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької!
Квитки можна придбати у касі театру (тел.: (032) 235- 55-83), а також онлайн:

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8035 / 1.54MB / SQL:{query_count}