Вирушаймо у світ пригод!

У Львівському цирку – нова ювілейна шоу-програма “Навколосвітня подорож”. Поринути в океан фантазій можна буде аж до 21 жовтня

Надворі стало холодно, і про літню відпустку вже й не згадаєш… А може, цього року вам взагалі відпочити не вдалося, але мрії про подорожі так і не полишають? Досить мріяти – приходьте до Львівського цирку! Свій 50-ий сезон він відкрив новою шоу-програмою “Навколосвітня подорож”. Кульгаві пірати, єгипетські боги, неймовірні польоти повітряних гімнастів, дресировані папуги, ведмідь і кількаметрові крокодили перенесуть кожного глядача у неймовірний світ пригод.

Щойно під куполом вимкнули світло, щоб розпочалася циркова вистава, як арена з перших секунд перетворилася на казку зі скарбами. Тут і корабель з вітрилом, і пірат зі своїми кольоровими пернатими, які виконують оригінальні, нестандартні, незвичайні і складні трюки. Уявіть лише, що папуги зростом близько метра (враховуючи довжину хвоста) не лише ходять по канатах, а й з легкістю піднімають дзьобом скриню зі скарбами, тримають плащ дресирувальника, вміють перекидатися на дулі пістолета, стоять на голові і навіть літають поміж глядачів. Неймовірне захоплення викличе ще складніший трюк: кульгавий пірат, а заодно дресирувальник і “тато” папуг Володимир Городецький з легкістю жонглює своїми вихованцями! До речі, на створення цього номера знадобилося аж п’ять років.
А чого вартий ведмідь! На арені Львівського цирку ця, здавалося б, неповоротка тварина з легкістю і високою майстерністю крутиться на тонкому канаті, стає на передні лапи, навіть вправно їздить на самокаті.
Атмосферу Древнього Єгипту відтворює номер із крокодилами. Трюки з чотириметровими алігаторами, нільськими та кубинськими крокодилами не залишать байдужими нікого – лише викличуть подив і захват. Хижаків приборкує відомий дресирувальник крокодилів Олександр Орлов. Він не лише катається на зубастому гігантові по всьому манежу, цілує своїх вихованців і змушує їх робити різні трюки, а й виконує смертельний номер – запихає голову в пащу того самого чотириметрового алігатора.
Проте у новій ювілейній шоу-програмі своїми неймовірними номерами вражають не лише тварини. Акробатична пара на роликах у шаленому темпі виконує неймовірні трюки на власній невеличкій арені. Повітряні гімнасти на парних ременях та гімнасти на кільці літають під самим куполом, демонструючи при цьому високу техніку акробатики. Чимале задоволення можна отримати й від унікального номера у виконанні неординарної парочки “Дует Драйв” – за допомоги хула-хупів, що світяться в темряві, він стане просто незабутнім. Запам’ятаються вам і номери гімнастів на турніках та “вертикальний пілон” у виконанні артиста Романа Кронжка. Це варто побачити на власні очі!
Який же цирк без клоуна? У новій шоу-програмі смішить глядачів кумедний Батон. Його забавні та курйозні номери неодмінно сподобаються глядачам вистави.

Одне слово, вся шоу-програма викликає чимало вражень. Найменшим глядачам, звісно, найбільше до вподоби тварини та клоун, а тим, що трохи старші, ще й акробати. “На цю циркову програму я дуже чекала. Найбільше сподобалися папуги і ведмідь, а от крокодилів трохи боялася”, – каже шестирічна Аліна. Її восьмирічна сестра Адріана також захоплена птахами. “Таких великих і кольорових папуг я ще не бачила. Червоні, білі, навіть синьо-жовті папужки таке виробляли! От би мати таких вдома… А ще мені сподобалися артисти на роликах і клоун. Я навіть м’яч від нього спіймала”, – ділиться враженнями дитина.
У Світлани, яка прийшла на виставу зі своєю дитиною, неймовірні емоції викликали гімнасти на турніках і “вертикальний пілон”. “Вистава неймовірна! І мені, і доньці сподобалися всі номери. Дитина у захваті від клоуна, а я від трюків на пілоні. Щоб так “ходити” по пілону, потрібна справжня майстерність”, – каже жінка.
Переглянути шоу-програму “Навколосвітня подорож” у Львівському цирку можна у вихідні (аж до 21 жовтня). Вартість квитків – від 60 до 300 гривень. До слова, на цю циркову програму запровадили систему продажу електронних квитків (E-Ticket) на сайті www.kasa-lvivcirk.com.
Тож поспішайте у динамічний та яскравий світ пригод, адже краще один раз побачити, аніж сто разів почути від тих, що бачили!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9115 / 1.57MB / SQL:{query_count}