Творча музична подорож у часі

22 жовтня у театрі ім. М. Заньковецької Shockolad і Брія Блессінг у сольному концерті презентують альбом IVASYUK

У понеділок, 22 жовтня, у Львові, у Національному драматичному театрі ім. М Заньковецької, співачка Брія Блессінг і гурт Shockolad презентують свій новий спільний альбом IVASYUK. Початок концерту – о 20.00. Це буде вечір нової музичної та виконавської філософії знаних і менш знаних пісень легендарного українського композитора Володимира Івасюка.
Реліз альбому IVASYUK, над яким “американська співачка з українською душею” Брія Блессінг і відомий гурт Shockolad (подружжя блискучих українських музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Литвинюк) працюють уже близько двох років, заплановано на 10 жовтня. А 22 жовтня на заньківчанській сцені відбудеться перша повна презентація нової збірки: прозвучать усі десять пісень із компакту, а також кілька композицій, які не потрапили до нього.
Альбом IVASYUK об’єднає деякі з найбільш улюблених пісень Володимира Івасюка, зокрема, “Червона Рута”, “Я піду в далекі гори”, “Водограй”. Увійдуть у збірку й інші твори маестро: “У долі своя весна”, “Над морем”, “Нестримна течія”, “Балада про дві скрипки”, “Два перстені”, “Пісня буде поміж нас” та “Відлуння твоїх кроків”. Творчий тандем Брії Блессінг і Shockolad створив свіже, сучасне звучання для пісень Івасюка, при цьому ретельно зберігаючи цілісність і душу текстів, мелодій. Музиканти експериментували зі стилями, а також з акустичним та електронним звучанням. IVASYUK – це вишукана й інтелігентна суміш поп-музики, R&B та джазу. Альбом створено і записано зі смаком, любов’ю й захопленням.
Як альбом IVASYUK, так і живі однойменні концерти запрошують слухача до творчої музичної подорожі у часі, яку розпочав у минулому Володимир Івасюк, яку зараз зберігають та втілюють у майбутнє Брія Блессінг і гурт Shockolad. Раніше окремі твори із альбому IVASYUK творчий тандем презентував у рамках проектів “ІВАСЮК” та “ІВАСЮК. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ”, а цього літа й на знаменитому Міжнародному фестивалі Leopolis Jazz Fest.
Опісля прем’єри концертної програми IVASYUK 22 жовтня у Львові Брія Блессінг і Shockolad презентуватимуть її також у інших містах України: 26 жовтня – у Тернополі, 27 жовтня – в Івано-Франківську, 2 листопада – в Чернігові, 3 листопада – у Києві. Організатор концертів – Sviat promo & 21grams.
Квитки на концерт IVASYUK від Брії Блессінг і гурту Shockolad у Львові, 22 жовтня, у театрі ім. М. Заньковецької, можна придбати тут.
Вартість квитків – від 190 до 420 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8154 / 1.54MB / SQL:{query_count}