“Хочемо вкладати нашу душу в його пісні”

8 березня легендарний “Проект Івасюк” повернеться на сцену Львівської опери

Після чотирирічної паузи легендарний “Проект Івасюк” повертається на сцену Львівської опери! Уже 8 березня протягом двох концертів о 17.00 та 19.00 улюблені всіма пісні видатного українського композитора лунатимуть з головної сцени театру. Львівські музиканти вже розпочали підготовку до музичного вечора в оперному. Ваші серця завойовуватимуть гурт “Курбаси”, Тарас Чубай, “Піккардійська терція”, Брія Блессінг і гурт “Шоколад”.
“Перш за все – це любов і пошана до людини та артиста, який змінив та продовжує змінювати самосвідомість цілого народу, – каже про “Проект Івасюк” співачка і музикант Брія Блессінг. – Навіть не можу сказати, що наша мета в тому, щоб запропонувати щось нове. Ми лише хочемо вкладати нашу душу в його пісні так, як і він колись вкладав. І таким чином якось віддячити йому за все”.
Перші концерти невипадково планують провести саме у Львові, адже тут розпочався новий етап у житті композитора. В нашому місті Івасюк написав понад сімдесят пісень, романсів і балад. Самі львів’яни з особливою шаною ставляться до творчості геніального композитора. Бо ж у піснях Івасюка – глибокий зміст, а ще – геніальний урок для кожного з нас про те, як потрібно любити й оберігати свій народ, свою культуру. Не почути цього в творах композитора неможливо, бо творив він із особливою пристрастю. Сам Володимир казав: “Кожним твором починай новий етап, якісно вищий у своїй роботі. Виражай себе врешті-решт на повну силу, адже людські серця завоюєш тільки оригінальним твором із вагомим змістом і яскравою формою”.
“Після концертів у Львові плануємо вирушити в тур містами України, – ділиться планами автор ідеї проекту та організатор концерту Андрій Сидор. – Потреба справжньої і неповторної “української пісні” відчувається не лише серед старшого покоління, а й серед міленіалів. На щастя, сьогодні, свідомість так званого “покоління ґаджетів” формується з любові до свого, до українського. І хто ж, як не Івасюк, може бути чи не найкращим прикладом уособлення свідомого українця?”.
Тож щиро запрошуємо львів’ян і гостей міста на концерти “Проекту Івасюк” від DikArt Creative Marketing Company! Квитки на подію можна придбати за посиланням: gastroli.ua/events/proekt-ivasuk-2018-17-00.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7845 / 1.54MB / SQL:{query_count}