Син Елли Фіцджеральд заспіває у “Дзизі”

Рей Браун-молодший дасть концерт у рамках спільного проекту з львівськими музикантами

Сьогодні,  21 вересня, о 20.00 в арт-центрі “Дзиґа” (вул. Вір­менська, 35) відбудеться джазовий виступ легендарного Рея Брауна-молодшого. Син Елли Фіцджеральд представить свою творчість у спільному проекті з чиказьким барабанщиком Френком Паркером, львівським піаністом Юрієм Середіним та  контрабасистом Андрієм Арнаутовим. Вартість квитка на подію – 150 гривень. Квитки можна придбати в галереї “Дзига”.
Рей Браун-молодший народився 13 жовтня 1949 року в Нью-Йорку, виріс у Лос-Анджелесі. В домі його батьків – Елли Фіцджеральд та Рея Брауна-старшого – часто гостювали Луї Армстронг, Френк Сінатра і Нат Кінг Коул. Талант до музики проявився в нього рано – ще в школі “Беверлі Гіллз” Рей почав давати концерти. Незабаром музикант грав на музичних фестивалях у США і Канаді. Потім були гастролі в Японії та Кореї. У 90-их роках Рей став регулярно виступати з програмою у Лас-Вегасі в готелі-казино “Рив’єра”.  Згодом вийшли диски Stand By Me, From the Heart і Time for Love у стилях джаз, ер-ен-бі та блюз.
Останній проект Брауна – альбом Friends And Family – складається з дуетів із зірками, серед яких: Діон Ворвік, Джейн Монхайт, Dr.John, Пол Вільямс з гурту The Temptations, Лонні Сміт, Джеймс Муді, саксофоніст Девід Ньюман і вібрафоніст Террі Гібз.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8326 / 1.52MB / SQL:{query_count}