Коли слово – зброя

У Львові нагородили переможців конкурсу патріотичної поезії імені Катерини Мандрик-Куйбіди

Днями  у Львівському палаці мистецтв відбулася церемонія вручення нагород переможцям Всеукраїнської літературної премії патріотичної поезії імені Катерини Мандрик-Куйбіди за 2017 рік та презентація антології патріотичної поезії “Допоки надія, допоки мета…”.
Захід відбувся за підтримки Львівської обласної ради та видавництва “Коло”. Першу премію конкурсу здобула Світлана Антонишин із Львівщини за книгу “Свіча-До-Ля”. Другу премію вручили Романі Кюнцлі (Львівщина) та Марку Каганцову (Росія, Воркута) за книгу “Щоб промінь волі не погас”. Це збірка віршів українських поетів, переважно політв’язнів, перекладених російською мовою. Третю премію розділили Антоніна Листопад із Луганщини за книгу “Солоний Хрещатик” та Анна Космач з Івано-Франківщини за книгу “Проти ночі”. Почесним  дипломом “Гордість нації” нагородили світлої пам’яті юного поета і воїна УПА Мирослава Кушніра (1922 – 1944 рр.), який у криївці підірвав себе на гранаті, щоб не здатися енкаведистським облавникам  живим, забравши “зі собою” трьох ворогів українського народу. Відзнака була передана, за погодженням, представникові Львівського музею визвольної боротьби України для поповнення виставкової експозиції.
У другій частині літературно-патріотичного дійства була презентована антологія “Допоки надія, допоки мета…”, де виступили письменники Микола Петренко, Михайло Косів, Любов Проць, Петро Шкраб’юк, Левко Різник та інші. Також  у рамках заходу організатори закликали активно долучатися до популяризації в суспільстві ідей літературно-патріотичного руху, започаткованого конкурсом з перших хвилин його існування.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7935 / 1.53MB / SQL:{query_count}