“Львів – особливе місто для мене!”

27 квітня Марія Бурмака дасть у нашому місті сольний концерт

У четвер, 27 квітня, о 19.00 в театрі імені Марії Заньковецької народна артистка України Марія Бурмака представить у Львові програму “Нове та улюблене”. Разом із учасниками гурту Gypsy Lyre авторка пісень і співачка виконає як старі, так і зовсім нові композиції.
“Львів – особливе місто для мене! Місто перших виступів, місто, де я закохувалась і розставалась, місто, де про це писала пісні, – каже Марія Бурмака. – Хвилююсь, звичайно, адже частинка мого серця у Львові залишилась одного разу. А раптом на концерт прийде той, хто колись його затримав... Запрошую всіх, це буде дуже відвертий концерт справжніх емоцій!”
27 квітня львів’яни та гості міста почують не просто пісні. Співачка розповість нам свої історії про любов, життя, розчарування та надії. Але всі вони прозвучать по-іншому. Завдяки спільному проекту з відомою інструментальною групою Gypsy Lyre навіть старі композиції отримали зовсім нове, несподіване, наповнене енергією і драйвом звучання.
Приходьте і заспіваємо разом “Чорні черешні”, “Той, той”, “Розлюби”, “Не забувається”, “Пробач”, “Не тому”, “Танцюй”, “Не бійся жити”, “Сонцем, небом, дощем” та ще багато інших. Адже Марія Бурмака є автором понад півтори сотні пісень, багато з яких стали саундтреками історичних подій української історії. Співачка випустила 11 авторських альбомів. Наприкінці 2014 року ввійшла до Топ-100 найвпливовіших жінок України за версією журналу “Фокус”. У 2015-ому дала кілька благодійних концертів у Великобританії, США та Канаді.
Взагалі той рік ознаменувався в житті співачки прем’єрами пісень “Танцюй”, “Золотиста осінь” (пам’яті Миколи Мозгового), “Фризбі”, а також кліпом на композицію “Ти”. В травні 2016 року Марія Бурмака представила романтичний кліп на пісню “Якби ми”, а у вересні того ж року в концерт-холі Caribbean club разом із гуртом Gypsy Lyre презентувала музичну програму “Нове та улюблене”, яку, власне, й привезе до Львова. Концерт пройшов із повним аншлагом.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3748 / 3.97MB / SQL:{query_count}