“Зимова акустика” Жені Галича

Львів’ян і гостей міста запрошують на концерт фронтмена гурту O.Torvald

У суботу, 21 січня, о 19.00 у арт-кав’ярні “Квартира 35” (вул. Вірменська, 35, 2 поверх “Дзиґи”) відбудеться акустичний концерт фронтмена гурту O.Torvald  Жені Галича. 
Хто грав на одній сцені з Linkin Park, Garbage, Evanescence, The Rasmus і DJ Tapolsky? Хто шість років віддавав постійним репетиціям, перш ніж популярність постукала в двері? Хто ці полтаво-кияни, котрі співають зворушливою українською? Звичайно, O.Torvald! Сьогодні назва гурту здається його фронтменам дурнуватою, про що вони говорять відверто. Але на зорі діяльності учасники гурту знайшли у цьому оригінальність і тепер не мають наміру відмовлятися. Логічно, зважаючи на свій творчий шлях.
Історія створення гурту починається із дитячого знайомства Жені Галича з Денисом Мизюком (1994 р.). Велике бажання обох грати рок-н-рол привело до появи у 1999-ому гурту “Крути! Педалі”, який проіснував до 2005-го. 4 листопада 2005 року в Полтаві був заснований О.Torvald. До складу колективу з “Педаль” перекочували Женя Галич (вокал), Денис Мизюк (гітара), Олександр Нечипоренко (гітара) та Ігор Одарюк (змінив тромбон на бас-гітару). До команди приєднався барабанщик. Вже за п’ять місяців (2006 р.) музиканти переїхали до Києва і винайняли великий приватний будинок, у якому на початках мешкали всі разом. 
Як і всі молоді гурти, брали участь у конкурсних фестивалях, зокрема, засвітились на GBOB, “Червоній руті”, “Перлинах сезону”, “Таврійських іграх”. Паралельно гурт записував свої пісні, багато з яких так і залишились у демоверсіях. Наприкінці 2007-го на одній із київських студій O.Torvald почав записувати свій дебютний альбом. Зведення довірили Сашкові Піпі (екс-“ВВ”, Attraktor). Диск із однойменною наз­вою “O.Torvald-2008” побачив світ у травні 2008 року на лейблі “Весна Music”. А музиканти підкріпили його відеокліпом на пісню “Не залишай”. Після виходу дебютника про O.Torvald заговорили серйозніше, гурт все частіше почав з’являтися на телебаченні, радіо, загалом у мас-медіа. Наступне відео зняли вже не на пісню з альбому, а на старий трек “Почуття”. 
У лютому 2012-го музиканти влаштувати акустичний тур і записували всі свої виступи. У квітні допрацьовані на студії записи були видані як платівка під назвою “Акустичний”. Паралельно O.Torvald розпочав роботу над третім номерним альбомом. Влітку гурт зіграв на 20 фестивалях, серед яких Prosto Rock (з Linkin Park, Garbage), “Краще місто” (з Evanescence, The Rasmus), “Захід”, Ekolomyja (Польща). На фестивалі Global Gathering у липні музиканти спільно з DJ Tapolsky та VovKING представили електронно-роковий EP “Використовуй нас”. А восени був оголошений вихід третьої номерної платівки “Примат” і презентований відеокліп на пісню Mr.DJ. Однак відео не пройшло цензуру жодного з музичних телеканалів… Альбом вийшов 23 листопада і включав 16 треків, у рамках туру на його підтримку музиканти зіграли вже понад 20 концертів. Восени 2014 року гурт оголосив про вихід п’ятого альбому “Ти Є”, що з’явився 4 грудня, продюсером якого став Андрій Хливнюк.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8215 / 1.54MB / SQL:{query_count}