Майбутнє у спогадах

В Центрі міської історії триває форум сторітелінґу. Молоді люди з-за кордону розповідають, чому переїхали до Львова

Відучора до 4 листопада у Львові триватиме форум сторітелінґу “Майбутнє у спогадах: Львів як вибір”. Упродовж п’яти вечорів відбудуться публічні зустрічі з молодими людьми із Польщі, Криму, США та Ізраїлю, для яких життя у нашому місті є результатом власного вибору. Наприкінці форуму філософи, історики та дослідники студій спробують підбити підсумки у форматі панельної дискусії. 
“Ми часто чуємо історії про повернення до Львова – нерідко це складова життєписів нащадків перших мігрантів, людей, які з тих чи тих причин були змушені покинути рідне місто. У ХХ столітті такий розвиток подій для багатьох львів’ян не був дивиною, а часто навіть питанням життя і смерті, – кажуть організатори форуму. – Однак під час серії зустрічей “Майбутнє у спогадах” ми хочемо показати й іншу перспективу – попросити пояснити свій вибір тих людей, яких зі Львовом нічого не пов’язувало”.
Учора в рамках форуму свою історію розповіла Вікторія Маліцька із Вроцлава, яка досліджує культурну антропологію, налагоджує зв’язки між дослідниками Польщі та України, а також є представницею Національного закладу імені Оссолінських (Оссолінеум). Вона живе у Львові вже шість років. 
А сьогодні про рішення оселитися в Україні розкаже Ар’є Лисаков із Тель-Авіва, що займається інвестиційною та біржовою діяльністю. Він зробив вибір на користь Львова в 2015-ому. Культурний менеджер Халіл Халілов з Криму, який був змушений покинути Сімферополь унаслідок російської анексії півострова, опинився у Львові два роки тому. А співачка і громадська діячка Брія Блессінґ із Техасу 3 листопада розкаже про те, чому вона та її родина в 1993 році прилетіли спершу до Луганська, а потім до Львова.
Участь у підсумковій панельній дискусії, яка відбудеться в п’ятницю, 4 листопада, візьме літературознавець, дослідниця динаміки пам’яті про ХХ століття Ірина Старовойт зі Львова, філософ Руд Мейї із Амстердама та інші. Модеруватиме форум журналіст Володимир Бєглов.
Ініціаторами програми “Майбутнє у спогадах” є благодійний фонд Friends of Lviv, нещодавно заснований прихильниками Львова у Амстердамі, а також Центр міської історії та управління культури Львівської міськради. Партнер – компанія Symphony Solutions.
Сторітелінґ-форум відбуватиметься у конференц-залі Центру міської історії (вул. Академіка Богомольця, 6). Початок усіх подій о 18.30. Забезпечений синхронний переклад українською та англійською мовами. Вхід – вільний!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8803 / 1.54MB / SQL:{query_count}