Пам’яті Богдана Ступки та Івана Миколайчука

У Львівській опері відбудеться мистецький вечір, присвячений 75-річчю легендарних акторів

Наступної середи, 9 листопада, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться музично-мистецький вечір, присвячений пам’яті та 75-річчю геніальних майстрів театру і кіно Богдану Ступці та Івану Миколайчуку, інформує прес-служба ЛОДА.
На творчому вечорі будуть представлені унікальні уривки з вистав, спогади від метрів українського театру і кіно, Народних артистів України Ади Роговцевої, Раїси Недашківської, Федора Стригуна, Таїсії Литвиненко, Ольги Сумської, Лариси Кадочнікової та Остапа Ступки. Музичну частину програми представлять Народні артисти України, зокрема легендарний композитор Мирослав Скорик, cолістка Віденської опери Вікторія Лук’янець, співачка та актриса Валентина Ковальська, а також Заслужені артисти України Віталій Борисюк, Руслана Лоцман та учасники мистецького об’єднання “Народна філармонія” Павло Тютюнник, Тетяна Школьна, лауреат Всеукраїнських конкурсів Ольга Гура.
Варто зазначити, що Богдан Ступка зіграв більше 100 ролей у театрі та знявся в більше 120 фільмах. Численні нагороди і звання цього геніального майстра своєї справи складають великий список. Іван Миколайчук зіграв 34 ролі у кіно, у його доробці 9 сценаріїв і 2 режисерські роботи, за що удостоївся багатьох нагород.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8106 / 1.53MB / SQL:{query_count}