Новий проект до ювілею

Балет “Життя” відсвяткує 30-річчя прем’єрою “Etnoеволюції”

У перший день зими о 19.00 у Львівській опері балет Ірини Мазур “Життя” презентує нову програму “Etnoеволюція”. Цей вечір стане не просто ілюстрацією історії еволюції етнотанцю найвідомішого і найсамобутнішого танцювального колективу України впродовж тридцяти років його сценічної діяльності. Це буде унікальне переродження на очах у публіки в театр танцю “Життя”! 
Зірковими гостями прем’єри нового проекту на сцені Львівської опери стануть Руслана, Ірина Доля, Назар Савко та інші виконавці.  Балет “Життя” Ірини Мазур давно вийшов за рамки суто концертного формату. Незмінний почерк цього колективу – нестандартні рішення, експериментальна хореографія, поєднання різних сценічних жанрів: слова, перфомансу, відеопроекції… “Ні” – стандартам та умовностям! “Так” – чуттєвому сприйняттю та зануренню в творення магії на сцені в режимі “тут і зараз”!    
“Etnoеволюція” – це українська етніка і автентичні ритми, що органічно синтезуються із сучасними танцювальними стилями. Це національна ритмопластика, перекладена на мову сучасності. Це відшліфована виконавська техніка, яка дозволяє створити артистично переконливий образ краси українських жінок та мужності, сили і харизми українських чоловіків. Це нагода відчути масштаб потенціалу культури наших предків і доторкнутися до джерел сили українців!  
У цьому проекті  українські образи та символи передаватимуть мовою танцю – метафорично і креативно, містично і загадково, енергетично і атмосферно, експериментально і стильно… Більшу частину “Etnoеволюції” становитимуть прем’єри – результат того, чим колектив Ірини Мазур горить останні півроку. Утім на глядачів чекає й екскурс найвідомішими номерами балету: легендарними “Спогадами ватри”, цитатами з масштабного проекту “Ремінісценції.UA”, уривками з арт-кабаре... А родзинкою вечора буде номер, який за кілька хвилин розповість у пластиці історію України від трипільських часів донині. 
Вартість квитків на прем’єру проекту від балету Ірини Мазур “Життя” на сцені Львівської опери – 80 – 460 гривень. Їх можна придбати онлайн на сайті gastroli.ua,  а також у касах Gastroli в нашому місті.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8479 / 1.53MB / SQL:{query_count}