Олег Криса запрошує!

У нашому місті відбудеться II Міжнародний конкурс скрипалів

З 21 по 30 жовтня Львів привертатиме увагу всіх шанувальників скрипкового мистецтва – тут відбудеться ІІ Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси. Вже завтра, 21 жовтня, на сцені Львівської обласної філармонії відбудеться урочисте відкриття скрипальських змагань. 
Уперше конкурс Олега Криси був організований у 2013 році за ініціативи мистецького об’єднання “Світ класичної музики”. Його президент Серій Подолянчук зазначив, що мета конкурсу – найперше підтримати українську талановиту молодь, дати їй поштовх для розвитку до світового рівня майстерності. Крім того, це шанс представити українську музичну традицію широкому загалу. Організатор наголосив, що такі заходи дуже важливі для іміджу Львова як культурної столиці. 
Для участі в цьогорічному конкурсі до нашого міста прибули понад 30 молодих віртуозів з різних країн, зокрема  з Польщі, Іспанії, Японії, Китаю, США, Південної Кореї та Франції. А оскільки конкурс Олега Криси спрямований на розвиток творчої молоді, то мінімальний вік учасників на день відкриття повинен становити 15 років, максимальний – 29.
Завтра відбудеться жеребкування для визначення порядку виступів конкурсантів, а також концерт-відкриття. Змагання відбуватимуться в три тури: I тур (22 – 23 жовтня), ІІ тур (25 жовтня) і ІІІ тур (28 – 29 жовтня). Конкурс завершиться гала-концертом, на якому оголосять результати й нагородять переможців. Умовами конкурсу передбачені три премії (по 20, 10 і 8 тисяч євро відповідно), а також три спеціальні відзнаки (1 тисяча євро).
Журі конкурсу вже удруге очолить видатний маестро, уродженець Львівщини Олег Криса, який зараз обіймає посаду професора в престижній Істменській школі музики в Рочестері (США). Також до складу журі запросили відомих музикантів та педагогів: Кшиштофа Яковича (Польща), Сачіку Мізуно (Японія), Володимира Заранського (Україна), Юрія Мазуркевича (Канада – США), Пяйвюта Меллера (Фінляндія) та Едварда Зенковського (Австрія). 
Конкурсна програма вирізняється тим, що містить складні та різнопланові твори не лише світової класики, а й українських композиторів. Зокрема, у обов’язковій програмі – Соло для скрипки Мирослава Скорика та Концерт для скрипки з оркестром №1, Ор.14 Віталія Губаренка. 
Вхід на концерти у конкурсні дні вільний! 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7832 / 1.54MB / SQL:{query_count}