Тіна Кароль півроку приховувала заміжжя!

Тіна Кароль підтвердила своє заміжжя з власним продюсером. У коментарях на цю тему співачка згадала і про першу зустріч, і про перше побачення і про те, коли її коханий вперше побачив без одягу.

Тіна Кароль підтвердила своє заміжжя з власним продюсером. У коментарях на цю тему співачка згадала і про першу зустріч, і про перше побачення і про те, коли її коханий вперше побачив без одягу.

"Так, це правда. Ми одружилися з моїм продюсером Євгеном Огірем. Розписалися п'ять місяців тому, відразу після новорічних свят", – поклала кінець пліткам співачка. Тіна каже, що розпис у січні пройшов досить скромно. Заяву подали у грудні минулого року, домовилися про закриту церемонію. На ній були присутні лише батьки, свідки, близькі родичі. А потім пара поїхала у романтичну подорож на Мальдіви. "Сам розпис для мене не є весіллям, це лише формальність... Оскільки я людина віруюча, весілля для мене – це вінчання, яке у нас попереду", – нагадала Кароль. Позбавляти себе весільних втіх Тіна не збирається. "Ескізи вінчальної сукні поки ще у процесі обговорення, а ось торт ми вже вибрали. Він буде незвичайної форми – семиярусним, з різними вензелями", – радісно поділилася артистка. У списку запрошених на зіркову гулянку вже значиться двісті осіб. Вінчання пройде у середині червня в одному з київських храмів. Тіна Кароль чудово пам'ятає, коли робочі стосунки з Огіром переросли у щось більше. Восьмого березня о десятій вечора продюсер зателефонував їй і поцікавився, як вона відзначає цей день. Тіна побідкалася, що її ніхто не привітав, крім батька і брата. "Женя відразу віджартувався і сказав, щоб я збиралася і виходила надвір. Через 10 хвилин з вікна своєї квартири я побачила, як до під'їзду під'їхав синій спортивний автомобіль і з нього вийшов мій продюсер, – розповіла Тіна. – Я спустилася, а він вручив букет жовтих замерзлих тюльпанів. Ми поїхали у ресторан. Це була наша перша справжня романтична вечеря. До речі, про квіти. Щойно вони відігрілися вдома – відразу зів'яли. Я не вірю, що жовті тюльпани – вісники розлуки". А освідчення у коханні Євгена Тіні взагалі відбулося, за її словами, як у казці. Якось раннім грудневим ранком Огір прийшов з букетом квітів і солодощами. "Він був у чудовому настрої, а я була не готовою до такого раннього візиту. Думаю, дівчата мене зрозуміють... Я запропонувала чаю, а він раптово сказав: "Тіна, я прийняв рішення". Я запитала: "Щодо чаю?" Він усміхнувся, встав на одне коліно, узяв руку, ніжно поцілував і запропонував мені вийти за нього заміж", – сказала зірка. Тіна каже, їй тоді не вдалося стримати емоції і вона розплакалася – від щастя. Зрозумівши, як сильно кохає і захоплюється цією людиною, вона відповіла: "Я згодна". А за кілька днів вони вже подали у РАЦС.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8270 / 1.55MB / SQL:{query_count}