Екс-"ВІА-Гра" Седокова може вийти заміж за водопровідника

В одному з нещодавніх інтерв’ю екс-"ВІА-Гра" Анна Седокова зізналася, що шлюб із Валентином Булькевичем став для неї "скрутним часом". Співачка і телеведуча також заявила, що тепер готова вийти заміж за водопровідника. "Я з 14-ти років сама заробляю собі на життя.

viagra.jpgВ одному з нещодавніх інтерв’ю екс-"ВІА-Гра" Анна Седокова зізналася, що шлюб із Валентином Булькевичем став для неї "скрутним часом". Співачка і телеведуча також заявила, що тепер готова вийти заміж за водопровідника. "Я з 14-ти років сама заробляю собі на життя.

Найскрутніший час настав, коли я вийшла заміж і лишилася без власних грошей. Мені було дуже важко залежати навіть від коханої людини", – зізнається красуня. "Якщо говорити серйозно, то я, мабуть, у житті найбільше боюся покохати. Я розумію, що кохання прекрасне, але так, як ранить воно, не ранить жодна зброя", – додала вона. Разом з тим Седокова таки трохи розкрила карти у "чоловічому питанні". Аня зізналася, що її мужчина "обов’язково має бути особистістю, він обов’язково хоч у чомусь має бути першим". "Я вийшла заміж не за кого-небудь, а за капітана київського "Динамо" – а це про щось каже!", – гордо заявила жінка. Хоча обранцем Седокової не обов’язково має бути, наприклад, обличчя футбольної команди чи, скажімо, вона не претендує на президента. "Теоретично можу вийти заміж і за водопровідника, якщо він буде найкращим у світі!", – сказала співачка.

При цьому вибирати чоловіків Аня Седокова, схоже, вміє. Принаймні колишня солістка одного з найпопулярніших гьорлз-бендів "ВІА Гра" з легкістю дає поради з підбору кавалерів: "Якщо хочете знати, як чоловік буде поводитися з вами, подивіться, як він поводить себе із офіціантом. Якщо він командує, кричить, то так само буде поводитися і з дівчиною. А якщо ввічливий – то виявиться милим і за дверима ресторану". Ще один гарний спосіб розкусити чоловіка, запевняє Аня, це поспостерігати за ним, коли він буде за кермом. "Запам’ятовуйте: як чоловік керує машиною – такий він і у ліжку. Зверніть увагу: є такі персонажі, які постійно нервують, зупиняють машину, лаються, а є такі, які все роблять дуже плавно. Хтось ніколи не порушує правила: 60 км на годину – і не більше. А є божевільні, які так ганяють, що з ними страшно їздити", – додала вона.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8636 / 1.54MB / SQL:{query_count}