Живописний “Подих літа”

Арт-галерея „Зелена канапа” запрошує на виставку робіт Ігоря Бадяка

До 17 липня в арт-галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) триває виставка робіт Ігоря Бадяка. Тут ви маєте змогу оглянути його живопис на полотні та дві вітражні композиції, виконані протягом останніх двох років. „Подих літа” став першою експозицією після майже двадцятирічної перерви у виставковій діяльності – попередня персональна виставка автора відбулась у 1998 році у Вроцлаві. 
Чому він обрав саме таку назву? Бо насправді легкі, “а ля прима”, часто абстрактні композиції стали справжнім ковтком свіжого наче ранкового літнього повітря для художника.
Ігор Бадяк багато попрацював останнім часом на замовлення. Займався виконанням великого обсягу робіт у галузі монументального живопису та вітражу. Серед них є амбітні та успішні проекти. Зокрема у співпраці з Національним банком України Ігор Бадяк виконує твір “Архангел Михаїл” у приміщення НБУ у Києві, чотири вітражі для оформлення Музею грошей Національного банку (Київ), оформлення зали НБУ у Чернівцях. Також серед визначних об’єктів слід відзначити церкву святого Миколая у Вроцлаві (Польща), музей Ар Деко у Москві. Львів’янам можуть бути знайомими розписи та вітражі у готелі відпочинкового комплексу “Бухта вікінгів”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7942 / 1.53MB / SQL:{query_count}