Культура і туризм: чи є розвиток?

У cуботу, 9 липня, у Львівському палаці мистецтв у рамках проекту “Тіні забутих предків. Виставка” відбудеться круглий стіл на тему “Культура і туризм”

фото: loda.gov.ua
Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська.
З її слів, у суботу, о 16.00 учасники заходу обговорюватимуть світовий досвід культурного туризму, аналізуватимуть ситуацію, яка склалася в Україні у цій сфері, та запропонують способи вирішення актуальних проблем.
Учасники круглого столу: Павло Гудімов (куратор проекту); Христина Береговська (директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації); Марта Іванишин (відділ промоції міста), Андрій Москаленко (заступник міського голови з питань розвитку туризму); Діана Клочко (мистецтвознавець, урбаніст); Ірина Подоляк (заступник Голови ВРУ з питань культури та духовності); Зенко Афтаназів (засновник арт-інституції Zenko Foundation); Михайло Мороз (в.о. начальника управління культури Львівської міської ради).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7945 / 1.52MB / SQL:{query_count}